Arama sonuçları

 1. O

  Pin-up

  Pin-up bence çok iyi bir grup... Çok beğendim... Türkiyeye böyle gruplar lazım.. Böyle devam edin kızlar.. Siz bize lazımsınız.. :wink:
 2. O

  Gece Yolcuları

  Mesajım silinmiş... Neyse ben bir daha yazayım o zaman.. Ben bu gruba bir türlü ısınamadım gitti.. Bilimyorum ama rock yaptıklarını da düşünmüyorum. Ama bu benim kendi görüşürüm.. Herkese saygı duyuyorum.. Saygılar
 3. O

  Gece Yolcuları

  Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir.Türkçe'de 'w' harfi yoktur. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.
 4. O

  Mor ve Ötesi

  Ne soundcheck yapılabildi ne de oradaki aletler güzeldi.. Hepsi çok kötüydü.. Ayrıca soğuk hava dolayısıyla bütün sanatçıların akortları sürekli bozuldu.. Bi de konserden çıkıp geldikleri düşünüldüğü zaman bu kadar acımasızca yargılanmasına gönlüm razı olmadı.. Lütfen arkadaşlar tek bir...
 5. O

  Bulutsuzluk Özlemi

  E ne güzel :) valla ben göremeyenler için yazdım canlı canlı görmek isteyenler gidebilirler tabii :)
 6. O

  Bulutsuzluk Özlemi

  3 Şubat Perşembe günü saat 11.00 13.00 arası Kanalturk e Nejat Yavaşoğulları konuk olacaktır.. Haberiniz olsun...
 7. O

  Gripin'

  Arkadaşlar Gripin 2 şubat saat 11.00 de Kanalturk'te canlı yayında olacakmış... Bilgilendiriyim dedim... Haberiniz olsun. :D
 8. O

  Direc-t

  Tabii o da var bak bildiğim birşeyi unutmuşum işte :lol:
 9. O

  Direc-t

  Kanalın adı Türkçe. atv nin yan kuruluşu diye biliyorum. Uydudan yayın yaptığını biliyorum.. Valla başka da bişey bilmiyorum :)
 10. O

  Direc-t

  Arkadaşlar 3 şubat perşembe günü uydudan yayın yapan Türkçe kanalında saat 15.00 civarı direc-t konuk olacakmış.. Haberiniz olsun!
 11. O

  Nev

  Biz oraya Nev için gitmiyoruz zaten oraya 14 tane rock grubu gelecek... Ayrıca bu bir yardım konseri.. Nev için gelenlere saygımız sonsuz.. Ve tepkimizi dile getirmekte özgürüz..
 12. O

  Nev

  belli etmeyen n olsun görüşcez... :evil: Aynen ben de katılıyorum... Ben de o konserde olucam ve tepkimi dile getiricem.. :evil:
 13. O

  Gripin'

  Evet onu unutmuşum :lol: En iyisi hepsini çeksinler seçemiyoruz böyle :P
 14. O

  Jackass

  Jackass the Movie de en midemin bulandığı an kağıtla parmaklarının aralarını kestikleri andı.. Bu adamlar sıyırmışlarrrr :!: 8O
 15. O

  Gripin'

  Üç'e veya Hayat mars ettiye çekseler ya klipleri ne iyi olur ne iyi.. İlgililere duyurulur :!: :lol:
 16. O

  Gripin'

  Severek dinliyorum. Çok iyi bir iş çıkardılar.. Umarım daha da güzel işlere imza atarlar.. Kendilerini tebrik ediyorum.
 17. O

  Derin Esmer

  Daha çok bekliycez gibi görünüyor :!:
 18. O

  Derin Esmer

  Past Past Past!!! :metal
 19. O

  Derin Esmer

  Harun Derini pek fazla aratmıyo ama bence de İngilizce de eksikliği hissediliyor.. Zaten artık grup İngilizce şarkılarını söylemiyorlar. Derin olsaydı söylerdi..
 20. O

  Derin Esmer

  Sesi çoook iyi olmasa da değişik ve hoş bir sesti. İnşallah albümü çabuk gelir de biz de doya doya dinleriz. Mor ve ötesine çok şey kattığına inanıyorum... Çabuk ol Derin bu kadar insan seni bekliyo :lol:
Üst