Arama sonuçları

 1. berketurgutt

  Mix ve Mastering

  Merhaba öncelikle çok iyi bir gitarist olduğum söylenemez lakin bu tarz mix ve mastering işlerine oldukça ilgim var fakat henüz kayıt yapacak ekipmanım yok. Elinde böyle kanal kayıt bir proje olan varsa o şekilde paylaşma imkanı var mı ? Bu sayede yapılmış kayıtlar üzerinde eq ve compres...
 2. berketurgutt

  Amfi Çıkmazı. Yardımlarınızı bekliyorum

  Blues çalmıyorum ama metal yapacak kadar da yoğun drive kullandığım söylenemez. Benim kullandığım ve kullanmaktan büyük keyif aldığım drive tonu Ogün Sanlısoy’un Ben albümündeki ton olduğunu söyleyebilirim.
 3. berketurgutt

  Amfi Çıkmazı. Yardımlarınızı bekliyorum

  Yaptığım araştırmalar sonunda aklıma yatan Blackstar HT5, Blackstar HT20, Marshall MA 50 ve Ibanez TBX150 oldu. Sizce hangisinin tercih edilmesi bir öğrenci açısından daha mantıklı olur ?
 4. berketurgutt

  Amfi Çıkmazı. Yardımlarınızı bekliyorum

  Ibanez TBX150r hakkında bilgi sahibi olan var mı?
 5. berketurgutt

  İkinci El Gitar Satışlarında Durgunluk

  Eskiden Gibson Les Paul Studio koyulan fiyata şuanda Epiphone Les Paul Standard lar koyuluyor anlayamıyorum. Ve çoğu satıcıya bunun nedenini sorduğumda ters tepkiyle karşılaştım garip cidden.
 6. berketurgutt

  Amfi Çıkmazı. Yardımlarınızı bekliyorum

  Farkındayım :) Haklısınız birçok insan sadece kulaktan duyma bilgilerle hareket ediyor ve her bildiğini mutlak doğru sanıyor. Sıkıntı yok yani. Teşekkür ederim tekrardan
 7. berketurgutt

  Amfi Çıkmazı. Yardımlarınızı bekliyorum

  Şahsen lamba fetişim olduğunu düşünmüyorum sadece olmuşken iyisi olsun derdindeyim lambalı ya da trasistörlü olması benim için farketmez. Zaten baştaki açıklamam da lambalı amfiler konusunda çekincelerim olduğunu belirtmiştim. Dediğiniz model bakacağım. Teşekkür ederim.
 8. berketurgutt

  Amfi Çıkmazı. Yardımlarınızı bekliyorum

  Kullandığınız bir model mi yoksa araştırmalar sonucu mu iyi olduğunu düşündünüz ? Bir de Marshall MA serisi full lambalı ve AVT serisi yarı lambalı modelleri hakkında bilgisi olan var mı ?
 9. berketurgutt

  Amfi Çıkmazı. Yardımlarınızı bekliyorum

  Ekipçe türkçe rock yapıyoruz. Tam bir tarz veremem aslında türkçe rock denince akla gelebilecek her grup düşünülebilir ama anadolu rock, hard rock diyebilirim genel itibariyle. Tonunu kendime en yakın bulduğum kişi Ogün Sanlısoy'dur.
 10. berketurgutt

  Amfi Çıkmazı. Yardımlarınızı bekliyorum

  Aslında bakarsak amfi üzerinde çok fazla oyuncak olmasına gerek yok benim için zaten bir prosesörüm var ama yine de araştıracağım. Teşekkür ederim
 11. berketurgutt

  Amfi Çıkmazı. Yardımlarınızı bekliyorum

  Daha önce lambalı amfiler hakkında yardım istediğim bir konu açmıştım fakat o günden sonra büyük bir çıkmaza girdim gelen önerilerle. Öncelikle lambalı amfiler konusunda ikinci el piyasasında araştırmalar yaptım bütçemin yettiği de var asla ulaşamayacağım da. Konuyu uzatmadan anlatayım. Küçük...
 12. berketurgutt

  Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Teşekkür ederim araştıracağım. Başka önerileri olanlar varsa bekliyorum. Çok fazla hakim olduğum bir konu değil sahibindende gezerken daha çok kaç wattlık amfiler üzerinde durmalıyım bu konuda da yardımcı olabilirseniz sevinirim.
 13. berketurgutt

  Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Arkadaşlar merhaba. Kendime sahnede ve stüdyoda kullanabileceğim bir amfi arıyorum. Bütçem 1500 TL civarlarında. Beklentim amfinin üzerinde send return bulunması ve drive karakterinin iyi olması. Önerilerinizi alabilir miyim ?
 14. berketurgutt

  Lambalı Amfi Önerisi

  Hocam sizce elimdeki gitarı değiştirsem ya da modifiye etsem prosesörüm ile daha sağlam tonlar elde edebilir miyim ?
 15. berketurgutt

  Lambalı Amfi Önerisi

  Öncelikle teşekkür ederim. Eğer amfi alırsam hem stüdyoda hem sahnede hem de evde kullanırım. Evde kullanmak konusunda volume açısından sıkıntım yok apartmanda tekim.
 16. berketurgutt

  Lambalı Amfi Önerisi

  Merhaba arkadaşlar. Üniversite grubumla orta seviye diyebilecek kadar müzik yapıyoruz. Şuan Sx EH3D modeli bir gitara sahibim. Ayrıca Boss Gt-8 im var. Gitara başladığım günlerden beri hayalimdir lambalı amfi kullanmak. Sizce prosesörü satıp üzerine para ekleyip ikinci el bir lambalı amfi almalı...
 17. berketurgutt

  Zonguldak Ereğli'de Ses Sistemleri Konusunda Yardımcı Eleman

  Okulda bulunan kendi ses sistemimizi götüreceğiz. Aynı zamanda konser vereceğimiz yer 4 yıldızlı bir otelin düğün salonu katı.
 18. berketurgutt

  Zonguldak Ereğli'de Ses Sistemleri Konusunda Yardımcı Eleman

  Arkadaşlar merhaba. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde bir müzik grubuyuz. 27 Nisan akşamı meslek yüksekokulu bünyesinde büyük bir konser vereceğiz. O konserde ve önümüzde planladığımız konserlerde bize yardımcı olacak ses sistemlerinden anlayan iç ses dış ses...
 19. berketurgutt

  Kayıt - Mix - Mastering Hakkında Yardım

  Zonguldak Ereğli’de öğrenciyim
Üst