Arama sonuçları

 1. copadam

  Kırşehir buluşması

  Bu küçük şehrimizde -ki burada okuyorum- bir buluşma yapalım. Tabii birilerini bulabilirsem. Bilen bilir, buluşma yapılması, arkadaş bulunması gereken bir şehrimizdir. :)
 2. copadam

  Toplum ve Etik

  Bugün kulak misafiri olduğum bir konuşma üstüne, aslında uzun süredir açmak istediğim bu başlığı açıyorum. Günümüzde iktidarın, felaketlerin ve savaşların etkisiyle, dini duyguları depreşen halkımız, git gide şeriat düzeni fikirlerine sahip olmaya başlıyor. Bu hiç tahmin edilemeyecek sonuçlar...
 3. copadam

  Sizin Senaryonuz

  Daha değinilmemiş bir dünya konu var. Çok farklı şeylerde o kadar popüler olmuyor zaten; herkesin kafasında bu film şöyle olabilirdi,neden böyle bir film çekilmiyor gibi fikirler vardır. Sadece bilinçte saklı kalmasın bunlar!
 4. copadam

  Sex Ve Şiddet

  İnsan;zevkini tatmin etmek veya en yüzeysel tabirle hazza ulaşmak için elinden geleni yapar. Şiddet kullanır, iğrençleşir. Sex içindeki şeytanı ortaya çıkarır,normalde yapamayacağı ya da kendine mide bulandırıcı gelen şeyleri yapmaya başlar. Ancak cinselliğin estetiği, toplumun etiğinden her...
 5. copadam

  Yeni Sergi Teknikleri

  her sanatçı eserlerinin şarap içilip, bakılıp gidilen sergilerde sunulmasını istemez. peki aykırı, alternatif olabilecek sunumlar neler olabilir?
 6. copadam

  Tuncel Kurtiz

  tabutta rövaşata, alacakaranlık, sayısız tiyatro oyunu...ve harika bir sanatçı :!:
 7. copadam

  Anestezik Cinayet

  ikinci sayısı çıkmış olan fanzinimiz için yazar ve çizerler aranmakta para falan yok işin ucunda hatta utanmadan dağıtım yaptırıyoruz. edinmek isteyen mail atabilir...(başlık kapanacak gibi bir his yok da değil hani!) :?
 8. copadam

  Dünyaya Dair Sözler

  bizon murat şöyle diyor "şu daracık dünyada sıkışıp kaldım!"... ne güzel :kaydim
 9. copadam

  Hayvan Mecmuası

  Öküz'den sonra çizgisi hiç değişmedi ne diyelim bileklerine kuvvet
 10. copadam

  Franz Kafka

  daha önce bu başlık açılmıştı ama Kafka diye birisi olmadığını öğrenince şaşırdım ve açtım ben de!
 11. copadam

  Enis Batur

  yky den ayrılamsı(atılması!) çok yalnış bir karardı... :( yeni bir akımın öncüsü olan ve harika bir şair
Üst