Arama sonuçları

 1. Hardernative

  Satılık Duncan Designed Hot Rails HR101 (Full Yüklü Pickguard)

  Seymour Duncan Hot Rails manyetiklerinin yine aynı firma tarafından üretilmiş (Duncan Designed) single-humbucker hot rails modelidir. Tam set halinde yüklü pickguard olarak verilecektir. İçerik listesi: - Duncan Designed HR101 neck& center - Duncan Designed HR101 neck& center - Duncan Designed...
 2. Hardernative

  Satılık Takamine EG440C Elektro Akustik

  Tellerini yeni değiştirdim. Amfisi ve tunerı sorunsuz çalışıyor. Kozmetik olarak da çok iyi durumdadır. Nakit ihtiyacım sebebiyle satıyorum.
 3. Hardernative

  Satılık Zoom G2.1DM

  Zoom'un Dave Mustaine Signature cihazıdır. Prosesörün ilk sahibiyim, 2011 senesinde Ankara Dore Müzik'ten sıfır olarak aldım. Çok temiz ve sağlam kondüsyondadır. Nakit ihtiyacımdan dolayı satmak durumundayım.
 4. Hardernative

  Satılık Schecter JL-7 Jeff Loomis Signature

  Çok severek kullandığım gitarımı nakit ihtiyacım sebebiyle satıyorum. Serinin ilk çıkan EMG 707'li ve sabit köprülü modelidir. Çizik, vuruk veya boya atması yoktur. Ashton hard case ile vereceğim.
 5. Hardernative

  Swirl Finish

  Forumda detaylı bilgi olmaması sebebiyle bu konuyu açma ihtiyacı hissettim. Öncelikle bilmeyenler için kısaca bahsetmekte fayda var; bizim ebru sanatının gitar boyama tekniği olarak kullanılması diyebiliriz aslında. Özenle yapıldığı takdirde son derece güzel desenler oluşturulup gitara...
Üst