Arama sonuçları

 1. F

  Satılık BOSS RC-20XL Loop Station, çeşitli pedallar, mikrofon

  ek olarak Prodipe tt1 dinamik mikrofon, planetwaves xlr kablo, loop pedalıyla kullanmak için ayrıca bir ucu dişi xlr diğer ucu 6.3mm jack kablo, masaüstü ve yer olmak üzere 2 adet mikrofon standıyla birlikte 280 tl
 2. F

  Satılık BOSS RC-20XL Loop Station, çeşitli pedallar, mikrofon

  Değeri çok daha yüksek olmasına rağmen nakit ihtiyacından dolayı 1 haftalığına bu fiyata koyuyorum satılmazsa ilanı kaldıracağım. Detaylı bilgi ve görsel isteyenlere gönderebilirim. onun dışında aşağıdaki pedallara da indirim yaptım toplu alımda daha da indiriyorum. mooer green mile 180 mooer...
 3. F

  Aliexpress'teki 1 dolarlık takım teller

  https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20181010051355&SearchText=guitar+string Var mı bu ucuz takımlardan alıp kullanan? Hepsinden bir takım alıp deneyesim var. Malum çinmalının sağı solu belli olmuyor bakarsın buradaki 50-60 liralık tellerden iyi çıkar bazısı.
 4. F

  Satılık Mooer Skyverb

  Bu fiyata alınabilecek en iyi reverb pedalı. Mooer'in diğer reverb pedalı olan shimverb'e göre içindeki efektler çok daha başarılı ki zaten fiyatı ondan daha yüksek. Kutusu mevcuttur, elden nakit ya da havale sonrası her yere gönderebilirim.
 5. F

  Satılık Mooer Eleclady Flanger (EHX Electric Mistress Klonu)

  Ehx electric mistress pedalının çok başarılı bir klonudur. Satmayı düşündüğüm en son pedal olsa da nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. Kutusu mevcuttur, elden nakit ya da havale sonrası her yere gönderebilirim.
 6. F

  Satılık Mooer Green Mile (tube screamer)

  Mooer'in oldukça başarılı tube screamer klonu. Sorunsuz temiz, kutusu içeriği mevcuttur, elden nakit ya da havale sonrası her yere gönderebilirim.
 7. F

  Satılık Mooer Reecho Pro delay pedalı

  6 farklı delay tipi, 4 farklı mod ve loop özelliği bulunan severek kullandığım bir delay pedalı. Nakit ihtiyacından dolayı satmak durumundayım. Hazır ayar kaydetme, tap tempo, Stereo mono giriş, ping pong, trail gibi ekstra özellikleri mevcut. Bu fiyata bu kadar fonksiyonel ve ufak ebatlı bir...
 8. F

  Satılık Prodipe TT1 Ludovic Lanen Dinamik Mikrofon

  Fiyatına göre baya başarılı bir dinamik mikrofon. Karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz. Sadece mikrofon fiyatı 200 tl, planetwaves kablo, 2 adet mikrofon standıyla (yer ve masaüstü) 300 tl. fiyatlar sondur.
 9. F

  İlan Kapalı BOSS RC-20XL Loop Station

  BOSS RC-20XL Loop Station - Efekt Pedalı ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 612069291 Detaylar ilanda yazıyor. Ufak bir miktar indirim olabilir.
 10. F

  İlan Kapalı Laney cub12r

  Laney CUB12R (lambalı) - Gitar Amfisi ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 612055351 Satmayı hiç düşünmediğim ekipmanımı nakit ihtiyacından dolayı satıyorum hiçbir sıkıntısı yoktur, gelip görüp deneyebilirsiniz, Elden satış tercihim. Fiyatta bi miktar indirim olabilir.
 11. F

  İlan Kapalı pedalboard

  sanırım power supply de arıyormuşsun ikisini birlikte 350 tl'ye veririm.
 12. F

  İlan Kapalı pedalboard

  Kendi yaptığım pedalboard'u diğer ekipmanlarımla birlikte satıyorum. 20-25 yıllık gürgen ağacından yaptığım için çok hafif diyemem ama boyutu küçük olduğu için çok ağır da sayılmaz. Alt boşluğa caline cp-05 power supply montajladım yükseltisi tam oldu. ebatı 40x33 cm. yazdığın fiyata verebilirim.
 13. F

  Klasik gitar sap tamiri nasıl yapılır?

  @justaperfectday, @Racsen teşekkür ederim sağolun.
 14. F

  Klasik gitar sap tamiri nasıl yapılır?

  50 küsür yıllık bir yamaha klasik gitarım var. Sapı zaman içinde hafif öne doğru eğilmiş. Aslında herhangi bir frette ses bozulması yok ama çalımı biraz zor oluyor. içinde truss rod yok. Şu videodaki arkadaş kendi deyimiyle baya barbarca bir işlem yapıyor. Bu işlem dışında sapı düzeltmenin...
 15. F

  Power Supply Önerisi

  bu aletin fotolarına baktım da her girişte 100ma akım gücü görünüyor 100ma üzeri pedallarda sıkıntı çıkarmaz mı? (1 adet de 500ma var ama birden fazla pedalın 100 üzeriyse ne yapacağız?)
 16. F

  şarkıdaki enstrümanın sesini simüle etmek

  TAL-U-NO-LX'la biraz uğraşınca epey güzel tonlar çıkardım. hatta bizim aile"nin müziğini yaptım: www.vocaroo.com/i/s0mLEL8hFxqD nasıl olmuş?
 17. F

  şarkıdaki enstrümanın sesini simüle etmek

  "fn-plastic lead-lea" isimli preset epey benziyor aradığım sese bir iki ayarla istediğime ulaşacağım sanırım. tekrar teşekür ettim :)
 18. F

  şarkıdaki enstrümanın sesini simüle etmek

  çok teşekkür ederim biraz denedim baya güzelmiş bu.
 19. F

  şarkıdaki enstrümanın sesini simüle etmek

  bakayım teşekkürler.
 20. F

  şarkıdaki enstrümanın sesini simüle etmek

  o zaman ben analog synth vstlerini kurcalayayım biraz teşekkür ettim.
Üst