Maun gövdeye manyetik

fantasyland demiş ki:
millet anlıyor zaten ne gerekiyosa cort kullanan adama 15w amfi olarak blues jr üzerinden bıdı bıdı eden sonra google da tüplü amfi aratıp soldano amfi gösteren sonra garip bişiler diyip işi allaha havale eden enteresan bir yaşam formu

seni de böyle sevecez napalım artık

bu forum ne kadar seviyesiz oldu herkes birbirine laf atıyor bilmem ne biri bişey satar 30 tane adam çullanır topiğe laf yapar bilmez etmez laf olsun diye konuşur ..bi de laf olsun diye konuşuyorsun diyen tayfası var oda bilmiş kişi olur...iğrenç bi mekana dönüştürdünü helal olsun 3 yıl önceki forumu özleyenler vardır.herkes bildigi bilemedigi denediği denemedigi.(deneyipte anlamaktan mahrumlar da var)cahil cahil 2 kuruş geliriyleonu sattım bunu aldım hepsini denedim.arkadaşta denedim diyen n kadar adam varsa 2 de internetten bişey okuyup kendi yaratmışcasına bilgi sunan arkadaşlar var..yahu biraz kendinize karşı dürüst olun...rock mış metalmiş.mahfettiniz ulan mahfettiniz...

neverktulu demiş ki:
Ya beyler,başlığı açtığıma açacağıma pişman ettiniz beni.Manyetik tavsiyesinden başka kimse bişey yazmasın lütfen.

eğer "hardcore ve türevleri" için gürül gürül istiyorsan sh8 invader şiddetle

death + dolgun tonlu hard heavy istiyorsan emg81/ clean tonum ölmesin abi diyorsan emghz

trash için sh4 seymour duncan (cleanleri de öldürmez bol yönlü olur)

benim görüşüm işlevsellik de katarsak işe sh4>sh8>emg81

biraz daha özele iniyor sonuçta, maun gövdeye manyetik. aynı mantıkla yaklaşırsak 10 15 tane sabit başlık açıp forumu kapatabiliriz bile :)

bu arada ben de bill lawrence L-500L ve L-500C set sipariş ettim, birkaç haftaya elimde olacak. maun gövde ile ilişkilerini anlatırım o zaman :)

tb4 sh4 güzel ve çok karakterli olur zevkine göre değişir tabi ama tünele gidersen kesin maun gövde üzeri tb4 olan bi gitar bulursun bi denersin

Cort kx1q gitarıma (köprü)sh-4 taktırdım.Sapta da dimarzio dp211 var.En kısa sürede ses kaydı,becerebilirsem video eklemeye çalışacağım.Belki birilerinin işine yarar.

dostlar konuyla pek alakalı değil ama maun ağacının rengi çok koyumudur ? tam olarak ne renktir ? ton açısından çok açığa doğru gidebilirmi ben maun diye bildiğim gövdeyi manyetikleri kaldırdığımda karşıma maple sarılığında bir ağaç geldi acaba bu ağaç ne olabilir

Geri