Bilet Alım-satım Başlığı

'Alım Satım' forumunda Hellhound tarafından 1 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Konser ve festival dönemindeyiz.Geçici süreliğine olsa da bölümün asıl niteliğini koruması açısından tüm bilet arayanların ve satanların bu başlık altında işlem yapması daha doğru.

Yaklaşık 1 gün kadar ayrı açılan bilet ilanları silinmeyecek.Şimdiden ilan sahipleri alım/satım işlemlerini buradan yürütürlerse iyi olur.Sonra tek olarak açılan ilanlar silinecek ve yenilerinin açılmasına izin verilmeyecek.

Bu şekilde tüm ilanların alt alta görüntülenmesi karaborsacılığı engellemek açısından da iyi olacaktır.Yine de başlığın işlevsel olması açısından fiyat yorumu yazmasını istemiyorum.Tartışma çıkarsa işin içinden de çıkılmaz.

Bilet arayanlar için örnek mesaj;

İstanbul, Alınık Whitesnake konseri sahne önü bileti. Maks ... ytl

Bilet satanlar için örnek mesaj;

Ankara, Metallica saha içi bileti. Fiyat ... ytl

İyi alışverişler.

concert-ticket-invite-RaeHeartsDesign.jpg

2. ankara'dan 27 temmuz metallica saha içi konser biletini 120'den satıyorum.bu fiyata satmamın sebebi ben bu bileti saha içi biletl tükendikten sonra başka birinden 100'e almıştım.kargo vs.masrafları 120 yaptı zaten.aşağıdaki msn adresi ve numaradan ulaşabilirsiniz.
    [email protected]
    0506 765 54 48
    telefondan ulaşırsanız daha iyi olur.msn'e pek girmiyorum.

3. saha içi biletleri biletix te tekrar satışa çıkmıştır karaborsa da kazık yemek istemeyen arkadaşlara duyurulur

4. METALLICA SAHNE ÖNÜ BİLETİ 350 YTL

27 TEMMUZ 2008 konserine sahne önü bilet 350 YTL.

5. lanet olsun!biletler bitti diye gittik karaborsadan bilet aldık 30 ytl zarara girerek.nasıl bi iştir bu ya.biletix'i mail yağmuruna tutmazsam...

6. masstival biletleriyle ilgilenebilirim. satmayı düşünen varsa ö.m atsın lütfen.

7. ucuza judas priest konser biletlerinden 2 adet alınır.

8. ...

9. Metallica için 2 bilete ihtiyacım var. Kapalı üst olması tercih sebebidir. Amfi ile takas yapabilirm veya nakt alabililrm.

10. masstival 05 -06 temmuz konbine 100 ytl

11. kardeşim senin nasıl aldığın bizi ilgilendirmiyor. KARABORSA YASAL DEÐİL. hellhound ne yazmış görmüyormusun karaborsayı önlemek için açtık bunu diye. hay allahım ne kadar zor anlıyorsun, vermeyin buraya ilan ya göz göre göre 30-40 lira için yasal değil diyoruz hala anlamıyorlar.

(eğer karaborsanın ne demek olduğunu, ve bu bilet başlığının ne için oluşturulduğunu bilmiyorsan, söylediklerimi dikkate alma ayrıca da kusura bakma)

12. @MuratOzer aslinda adamin yaptigi tam olarak karaborsa sayilmaz. bilmem kacyuz bilet alip biletlerin bitmesine sebep olup ondan sonra fahis fiyata satmaya calissa tamam diyecegim de bir tane bilet satmakla karaborsa yapimis olunmuyor. bosver yani ugrasma bu kadar. :).

13. Başlığı açarken belirttiğim gibi, tartışma olursa ilan işlevliğini yitirir.Duyarlı olunuz.

Bilet başlıkları yavaş yavaş silinmeye başlandı, tüm işlemler için bu başlık kullanılacaktır.

14. Bileti satmaktan vazgeçtim..

15. Ist
    Mighty MetallicA konseri satılık saha içi bileti
    80 ytl. Kargoda benden :)

16. Satılık Masstival pazar günü bileti (70 Ytl)

Daha önce ön satıştan almış olduğum 1 adet bileti satıyorum.Biletim Def Leppard ve Whitesnake ın sahne aldığı pazar gününe (tek günlük) aittir.Fiyatı 70 ytl dir.Her iki taraf içinde uygun bir saatte Kadıköy de bir yerde alış-veriş yapılır.

----------------------SATILDI-----------------------------------------------------

17. edit: bulunmustur