Mini mixer tavsiyesi

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda Banshee tarafından 1 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar. Kullanmakta olduğum laptopun ses kartı malesef mikrofon sesini direk hoparlörlere vermiyor, yani bass gitarı bağlayıp direk şarkıların üzerine çalışamıyorum.

Bu nedenle mini mixer almaya karar verdim. Ucuz olması ve dip gürültüsü gibi sorununun olmaması benim için öncelikli.

Yapmak istediğim laptopun kulaklık çıkışını büyültücü ile mixere girmek ve diğer kanalada bass gitarı girmek ve böylece şarkıların üzerine gitar çalabilmem. Yardımcı olursanız çok sevinirim, çünkü bu konuda hiç bir bilgim yok neredeyse. Şimdiden teşekkürler.

2. Ucuz etin yahnisi demek istiyorum ama kullanım amacı çokda kaliteli şeyler gerektirmediği için ne alırsan iş görür açıkçası. Bulunduğun yerde seçenekler ne çeşitte ise onları deneyip aralarından birine karar verebilirsin çünkü büyük ihtimalle nerdeyse hepsinin sunduğu seçenekler aynı olacaktır. Üzerinde dijital fx olan mikserlerden uzak dur boşa para vermeye değmez ona.

Bu Sayfayı Paylaş