Bilal Türen

Selam

Şakılarını dinledim.
Kayıtlar demo olarak fena değil ama bence şarkılar ve vokal biraz sıradan.
Müzik endüstürisinin içinde bulunduğu bu darboğazda sanırım çok daha özgün, farklı, çarpıcı veya sıradışı olmalı beste veya performanslar.

Tarz bilindik olursa o zaman iş besteye ve özellikle vokal performansına düşüyor. Güçlü bir beste ve/veya farklı, aradan sıyrılan bir vokal performansı gerekiyor sanırım tutulmak için.
Tabii tutulacak yuvarlak hatları olanları saymıyorum çünkü onlar başka bir kategoriye giriyor :D
Ben şarkılarını dinlerken bu saydıklarıma pek rastlayamadım, üzgünüm.

Yine de başarılar. İstek ve çalışma her zaman mucize yaratabilir. Bkz: Türk Milli Takımı :)

Sevgiler
MG

Şarkılarında gerek müziği, gerek sözleri hepsi birer harika.
Gerçektende emeğinin karşılığını fazlasıyla hak eden müzisyen.
bir Bilal Türen fanı olaraktan takipteyiz :)

Çok başarılı buldum.kısa zamanda patlama yapmazsa bu şarkılar hayal kırıklığına uğrarım.
sözler çok güzel,derinden etkiledi beni

jokermg demiş ki:
Selam

Şakılarını dinledim.
Kayıtlar demo olarak fena değil ama bence şarkılar ve vokal biraz sıradan.
Müzik endüstürisinin içinde bulunduğu bu darboğazda sanırım çok daha özgün, farklı, çarpıcı veya sıradışı olmalı beste veya performanslar.

Tarz bilindik olursa o zaman iş besteye ve özellikle vokal performansına düşüyor. Güçlü bir beste ve/veya farklı, aradan sıyrılan bir vokal performansı gerekiyor sanırım tutulmak için.
Tabii tutulacak yuvarlak hatları olanları saymıyorum çünkü onlar başka bir kategoriye giriyor :D
Ben şarkılarını dinlerken bu saydıklarıma pek rastlayamadım, üzgünüm.

Yine de başarılar. İstek ve çalışma her zaman mucize yaratabilir. Bkz: Türk Milli Takımı :)

Sevgiler
MG

Piyasada iş yapan bu olduğu için, müzikaliteye yönelik yorumlar pek boş kalıyor böyle durumlarda :)

Bu şarkılar kral tv'de çıkınca çünkü yeteri kadar para kazandıracak. Arabeski sever olduk çünkü.

Geri