Ogün Sanlısoy

1907 demiş ki:
Jawbreaker demiş ki:
Son derece gereksiz bir şahıs. Memlekette Murat Göğebakan, Murat Kekilli, Haluk Levent gibi efsaneler(!) dururken ne gerek vardı bu grunge kılıklı delikanlıya? Yıllardır kafa yorar dururum neden bizim mainstream rock müziğimizi temsil edecek adam gibi şarkıcı çıkmaz. Dürüst konuşuyorum klip çekilen şarkı vasat hatta vasatın da altında. Hayatında az çok rock'n'roll la ilgilenmiş bir kişinin çok kolay varacağı bir yargı bu. Ayrıca beğenmediğim halde burada yorum yapmamın nedeni de bu adamın vaktinde Pentagram gibi güzide bir heavy metal topluluğumuzun en sert, speed-thrash yaptığı dönemde vokallerini üstlenmiş olması. Speed thrash................ oriental pop-rock. Bir insan nasıl bu kadar değişebilir inanamıyorum.
Hiç de gereksiz deil gerekli bile.adamın albümünü al aldıysanda iyice dinle öyle karar ver adam sadece bi imaj değişikliği yapmış ne var bumda

valla bir kere efsane diye belirttiği adamlar beni güldürdü...albümünü iyice dinlesin ve müziklere dikkat etsin derim...komiklik yapmasın derim...
hatta üstüne bi de gülerim :LOL:

abi ogün albümü süper de eğer varsa acil olarak "kimdi" ve "saydım" şarkısının akorları lazım bana.çok acil.varsa lütfen benim özele yollar mısınız!piliis!

albümü hafta sonu aldım.zaman sorunu yüzünden bir kez dinleyebildim (o da yarım yamalak:(

ilk izlenimler:"pencere,kimdi,sana dedim,saydım,de bi daha,
yar olmadın" ..

Trek demiş ki:
Geçmişi düşünüldüğünde bü gün geldiği yer içler acısı.

Adamın kalbiyle ve ruhuyla yaptığı albümü kulağının kenarıyla dinlersen öyle gelir tabi..

Sözleriyle müziğiyle her şeyiyle tamamen özgün bir çalışma. Canlı kayıt olması da insanı müziğin içine çekiyor. Daha önce ne Pencere gibi, ne Düşmez Kalkmaz gibi, ne de De Bi da gibi bir parça duymadım ben..

Albümü tam anlamıyla yeni dinledim.En sevdiğim şarkılar
"pencere,sana dedim,düşmez kalkmaz,yaşıyoruz,yar olmadın,kimdi?

özellikle "pencere ve sana dedim"tekrar tekrar dinlediklerim arasında.

Bu arada Ogün,bu 04.06/cuma saat 23.00'de Manhattan-Taxim'de.. Giriş 15Milyon(1 bira dahil).

Albümü almadan yorum yapmak istemem ama "Saydım" şarkısında vokali çok başarılı buldum, konuşma tonuda çok iyi.. Trail Blazer'dan zaten çoğumuz biliyoruz, başarılı bi vokal.. Piyasa muhabbeti de her zaman yapıldığı için fazla kafaya takılmaması gerektiğini düşünüyorum..

album harıka olmus bence dusmez kalkmaz, pencere, yar olmadın delı olmus delı!!! ogunu saydımla tanıdım ve cok begendım 'korkma' albumunu de ıstıorum ama hıcbıyerde bulamıyorum :(

_aBySs_ demiş ki:
album harıka olmus bence dusmez kalkmaz, pencere, yar olmadın delı olmus delı!!! ogunu saydımla tanıdım ve cok begendım 'korkma' albumunu de ıstıorum ama hıcbıyerde bulamıyorum :(

Korkma albümündeki şarkıları Cuma akşamı Manhattan`da dinledim. Onlar da oldukça iyiydi.

O şarkıları yeni bir albüme koymasını isterim.

pentagramda gitar çalıyomuş daha önce galiba. bir heavy metal grubunda da bu tip bi gitarist görmek
insanı üzüyor. mesela cranberries deki gitariste bişey demem adamlar zaten biz soft rock yapıyoz der olay biter. ama bunun ki farklı. böyle akorcu asalaklardan ne zaman kurtulacaz onu bilemiyorum. şarkısı da bayaa komik saydııım saydıııım diye tutturmuş bişey başka hiçbirşey yok. bide ayıp olmasın diye iki tane verse serpiştirmiş araya yurdum gitaristi yaa :p yazık..çok yazık.

skull-factory demiş ki:
pentagramda gitar çalıyomuş daha önce galiba. bir heavy metal grubunda da bu tip bi gitarist görmek

bilmeden sallamaya iyi bir örnek trail blazerdeki vokaller ogun sanlısoya aitti gtarda ise demr demirkan ve hakan utangaç vardı

birde insan zamanla yaptığı müzik türünü değiştiremezmi illak bir türe bağlı kalıp ömür boyu aynı türdemi müzik yapmak gerekir ?

Pasifik demiş ki:
Korkma albümündeki şarkıları Cuma akşamı Manhattan`da dinledim. Onlar da oldukça iyiydi.

O şarkıları yeni bir albüme koymasını isterim.

korkma albumundekı parcaları tekrar duzenlıceklermıs zatn valla onlarıda cok merak edıorum. bıran once su ızmıre gelsede...

Geri