Heretic Soul

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda mavitekme tarafından 8 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Official Web Site

http://www.hereticsoul.net

Biyografi
    Erhan Karaca(davul) ve Sarp Keski tarafından 2004 yılında İstanbul'da kurulan Heretic Soul death metal, trash ve black metal'den oluşan bir sound yakaladı . Şarkıların çoğunluğu kişisel durumlardan ve yaşayışlardan esinlenerek oluşuyor

2006

7 şarkılık ilk demo Everyrhing is Meaningless kaydedildi. Orçun Kocakoç gruba bas gitarist olarak dahil oldu. Bu demoyla Heretic Soul biraz daha tanındı ve birkaç iyi review aldı. Ardından İstanbul, Ankara, Bursa, Yalova, Kocaeli ve Zonguldak'ta sahne aldı

2007

6 şarkılık Promo CD "Life Becomes Our Grave" Ankara Midas'ın Kulaklığı Stüdyoları'nda kaydedildi. Böylece grubun gerçek soundu oluştu; daha hızlı, daha agresif ve daha brütal

Grup Elemanları
    Sarp Keski: Gitarlar/Vokal
    Erhan Karaca: Davul
    Gökhan Coskun: Session Bas Gitar

REVIEWS:

BurnYourEars.de - 7 / 10
    Metalstorm.ee - 7.8 / 10
    Supremebrutality.net
    Lords of Metal (NL)- 80 / 100
    Metal-Temple.com (GR)
    Metalcrypt.com (FR) - 4 / 5
    Metal.de (GER) - 8 / 10
    POWERMETAL.DE (GER)
    Masterful Magazine (PL) - 7 / 10
    Metal.pl (PL) - 7 / 10

2. Unirock'ta izledim, ve iyi metalin ultra kompleks şeylere ihtiyaç duymadan da güzel bir müzik olabileceğini seyircilere hatırlatan bir performans gördüm. Devamını görebilmek dileğiyle. Başarılar...

3. Tebrikler, çok başarılı ve sıkı bir grupsunuz, çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum, Fırtınadan selamlar.

Bu Sayfayı Paylaş