boss od3

'Elektro Gitarlar' forumunda grunge88 tarafından 18 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. arkadaslar bu pedal hakkında bılgı verırmısınız kullananlar yorumlarını koyabılırmı?

2. Dostum bende bu pedal var.Ritm gitaristim ama solo kayıt yapıyorum kendi çapımda.Bu pedalı düşünüyorsan AL!Çok araştırdım almadan önce yeterli olmassa diyordum ama bu pedalla overdrive öğrendim ben:)

Gerek kendi performansı(gerektiğinde sert,gerektiğinde yumuşak tonlar),gerekse boost olayında gerçekten çok iyi.İbanez amfi boostluyorum dist. kanalını bu aletle inanılmaz güzel,kırçıllı harika bir solo tonu elde ediyorum.Ayarlarla oynayınca güzel ritmler çıkıyor..

Sözün özü;TAVSİYE!!!

3. kaansk arkadasım cok ama cok saolasın ama bugun bıyerden sıfır ts9 aldım sonrakı pedalım boss cs3 sonra ıse mutlaka od3 alıcam

4. Ondan bahsetçektim ama fiyat yüksek ve kafan karışmasın diye girmedim.İyi bir seçim yapmışsın yine de.Sorması ayıp ne kadara aldın?

5. valla sıfır aldım zuhal muzıkten 188 ytlye aldım kredı kartına 3 taksıt faız yok zaten 6 aya kadar :) sımdıkı sıra boss cs3 :)
    ondan sonra saglam bır dıstortıon pedalı

6. od3 od 1 ve2 den çok daha sert ve dist. tadında sesler veriyo.tarza göre değişir ama genel olarak iyi bi pedal.

7. yutup sanırım sen 3 gunde 226 msj yapmısn ama gereksız alakasız yorumlarınla amacın ne acaba ben od1 yada od2 hıc gormedım ve duymadım ha gayet varsa kı forumda hergun mesaj yazmanın amacı ne

8. forumda hergün mesaj yazmamın sebebi ; sorulara cevap vermek ve yorum yapmak.al bu od1

http://www.bossarea.com/loadpage.asp?file=boxes/od1.xml

al buda od2
    http://www.bossarea.com/loadpage.asp?file=boxes/od2.xml

duymamış ve görmemiş olman senin sorunun.