Büyük Üstadı 7. Yılında Sevgiyle Anıyoruz!

'Müzik - Genel' forumunda tavizyok tarafından 15 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. 7 sene sonra bugün yine bir 15 Ağustos..bugün hayata gözlerini yumdu Altın Çocuk Yavuz Çetin!
  Geriye 2 enfes albüm ve nefes kesen şarkılar bıraktı..
  Unutmadık onu asla unutmayacağız!
  Şimdi Yavuz abiye içinizden ne geliyorsa onu söyleyin arkadaşlar...  Not:Konuyu nereye açsam bilemedim,konunun taşınması halinde bi itirazda bulunmayacağım,saygılar...
   
 2. vay be 7 sene olmuş demek.anlamadım 7 sene olmuş hala anlayamadım...
   
 3. "Kel ölür sırma saçlı olur, kör ölür badem gözlü olur" gayet güzel bir halk deyimimizdir. Maalesef canım ülkemde de sanatçı "yaşarken sktredilesi ölünce büyük yetenek" oluyor. Yazık kere yazık. İntihar etmeden önce güzide basınımızda kaç kez yer alabildi hatırlayan var mı?
   
 4. Bizim boyalı basını mızı yazar çızer kendini ne idiği belirsiz bir yığın güruh aydın sanan larla işimiz olamaz.bunlar sadece özenti tayfalarıdır metelika gelir onun konserlerine giderler bu boyalı basın onlarla roportaj alır. felan filan adamlara yani metelikaya lafım yok bizim borozanlara lafım var. U2 yi getiren sponsor olan gruh tabiki bu altın çocuğa sahip çıkabilirdi.Haa bugun U2 ile ilgili bir haberde diyorki verdikleri konserlerle 900 milyon dolara doğru koşuyorlarmış. Ulan kına yakın kına. biraz sahip çıkılsaydı Bazı ğez......ler sponsor olsaydı bugün bırakın avrupayı Amerikada bile ses getirirlerdi.
   

Bu Sayfayı Paylaş