Celestial Asylum

Merhabalar

Celestial Asylum Ankaralı Neo-Klasik Power Metal grubu...

1 aya kadar Cosmic Creation isimli demosu çıkmış olacak

Şu güne kadar 2 konsere çıktı ve gelen tepkiler iyidir : )

Grubun kadrosu:

Özgür Durakoğulları - Vokal
Arda Küçükahmetler - Ritm ve Solo Gitar
Anıl Karaman - Ritm Gitar
Evren Kalaycıoğlu - Klavye
Fırat Müftüoğlu - Bas Gitar
Kemal Hatipoğlu - Davul

Grubu konserde izlemiş olanlar veya comp station vol2 de dinlemiş olanlar görüş ve yorumlarını yazarlarsa sevinirim

Görüşmek üzere...

YÖNETİCİ NOTU: ÖNCE FORUM KURALLARINI OKU, SONRA YENİ BAŞLIK AÇ. TAMAMI BÜYÜK HARFLERLE BAŞLIK AÇAMAZSIN. İMZANI DA DÜZELT. ( MAX. 3 SATIR )

Evet, kesinlikle iyi bir grup özellikle gitaristleri Arda çok iyi bence.. Ben zaten onu önceden de biliyordum ve beğeniyordum ama Celestial elemanı olduğunu bilmiyordum! :D 21 Şubat Saklıkent konserinde izledim, kesinlikle çok iyiydi! Ayrıca sava'nın da dediği gibi vokalistleri de çok başarılı!
Bateristlerini hiç bilmiyorum ama, hiç görmedim de :D , konserden falan da hatırlamıyorum yani :D , pek iyi değilmiş galiba ;)! Hehe, Kemal de iyidir canım hatta çok iyidir bence! :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkese merhaba,

Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.

CELESTIAL ASYLUM' un Cosmic Creation demosu önümüzdeki hafta içi çıkmış olacak ( bir aksilik olmazsa )

Rock Station dergisinin yeni sayısında verilecek olan Comp Station vol3 CD' sinde de CELESTIAL ASYLUM' un demosundan Anunnaki Rebellion isimli parça bulunacak. İlgilenenlere duyurulur...

Web sitesi içinde çalışmalara başlanmış durumda.

Görüşmek üzere...

Evet!!!! Bakalım davulcuları öğrenmiş mi davul çalmayı! :LOL:
Vallaha umarım kayıt falan da güzel olmuştur! Arda'dan çok güzel sololar bekliyorum açıkçası! Neyse çıksın bir demo, alıp dinleyelim iyice detaylı konuşuruz! :D

hoba merak ediyodum, artik haftaya aliriz. yanliz bisi dicem korsan yasasi çikti ya bircok demoyu toplamişlar. onun için sizin ki de sakata gelmesin. sanirsam ki kültür bakanligindan bandrol fln almak gerekiyomuş ya da o tarz bişi..
nese kolay gelsin.

İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkürler :)

Berkay merak etme koçum her türlü isteğini karşılayacağımızı umuyorum hayırlısı bakalım...

Allahın dediği olur tabii ne desem az ;)

Herkese merhaba

CELESTIAL ASYLUM - Cosmic Creation demosu çıkmıştır...

ZID Müzik, Rock Store ve RS Cafe' de demoyu bulabilirsiniz...

Görüşmek üzere

cyberknight demiş ki:
Kemalcim bandrol olayıyla ilgili bir soru sormuş Barış.O konu hakkında ne diyorsun?
CelestialEra demiş ki:
Allahın dediği olur tabii ne desem az ;)
rofl.gif
rofl.gif
lmfao.gif
lmfao.gif

Geri