Celestial Asylum

Evvvvet. kesinlikle çok enerjik ve özgün...tebrikler celestial asylum...sizi rsf 8 de izlemek için sabırsızlanıyorum(çok kafiyeli oldu bea)

Beyler bu arada Davulcum Kemal'le konuştum (Celestial Era)
fakat sizi tanımadığını söyledi. Bende web sitenize baktım ama tanımadığımı anladım.
Demo'yu nasıl dinlediğinizi?
Satın aldıysanız kaç tane ve nerden aldığınızı?
En çok kaçıncı track'i sevdiğinizi yazarsanız seviniriz.
Teşekkürler...

ARDA............................................

Arkadaşlar üzgünüm! Çoktandır uzakta kaldım; hemen konuya geçeyim...
Beklediğim gibi çok sağlam bir demo çıkarttınız, bence ülkemizde ilk demosunda (hatta şimdiki halleriyle bile) bu kadar ışıldayabilen gruplar parmakla gösterilebilecek kadar az!
Bence Celestial Asylum; toprakta parlayan bir inci gibi...
Söyleyecek o kadar çok şeyim var ki; ama şimdilik hiç zamanım yok :( Kısaca, Özgür; Muhteşem sesine sağlık, Fırat-Evren-Anıl; Ellerinize sağlık, Kemal; Gerçeği biliyorsun sen always bir numarasın... ve Arda; Dünyaya senin gibiler az geliyor!

Düşüncelerin için gerçekten çok teşekkürler...

İnşallah sonbaharla beraber başlıyacak konserlerde ve ileride olacak albüm kaydımızla düşüncelerini destekleriz...

İlk zamandan beri desteğin için çok teşekkürler...

Görüşmek üzere...

Doğru ya! İşin bir de konser kısmı var; ben konserden ve bayan vokal’den (sanırım adı Berrak’tı?!) sözetmeyi unutmuşum aceleyele.. öncelikle onu da çok taktir ettiğimi söylemeliyim, gerçekten süper, Celestial’a yakışır bir yorum!!
Konser hakkında da söylemek istediğim birkaç şey var aslında; sizi ilk izlediğim, Saklıkent-Upload’daki o felaket ses sisteminde bile (sanırım tüm grup birarada ilk konserinizdi?!) ne kadar özgün ve farklı bir tarz ortaya koyduğunuzu, Celestial’ın daha ilk konserinde kalıcı bir yer edinmeyi hakettiğini gösterebilmiştiniz!!
Ve kendi yorumumdur ki; ilk sahnede ve o imkanla bunu başarabildiyseniz, profesyonel bir ses düzeniyle ne yaparsınız, düşünmeye korkuyorum :)
Ben ara ara gelip daha söylenecek; ama unutulmuş olan ayrıntıları yazar, başınızı ağrıtırım!! Şimdilik görüşmek üzere....

Demoyu ben de dinledim.ilk CD yi verdiklerinde "OLM STRATOVARIOUS CD'si Mİ VERDİN?" oldu tepkim :)= Vokal cidden çok sağlam :)= Bir de kayıt daha iyi olabilirdi sanırım...Başarılar...

eyvallah saolasın Göktuğcum övgülerin için...

kayıt öyle oldu valla ama çoğu türk grubununda sorunu o değilmi zaten...ama inşallah albüm kayıdında daha düzgün ve sağlam tonlarla ve kayıtla karşınıza çıkıcaz...

Sizide izlemeye gelicem bir cuma günü ; )

Görüşmek üzere kendine iyi bak : )

Saolasın Koray : )

içimi yakıp tutuşturan ekipmansızlık ve bir gün benimde olurmu veya çalabilirmiyim onla dediğim DW5000 serisi pedalın fotosunu koyuverdim...
ama tabii hiç bir şey belli olmaz.

Allahın dediği olur....

Dostum sen gönlünü ferah tut....insan ateşi içinde hissettikten sonra ekipman vb. hallolur bir şekil :metalhead

şu stüdyoya bir girelim yine yakarız ortalığı :zipla

Evet demo yu Buket'e gondermissin o vesile ile dinlemis oldum Kemalcim. Harbiden cok saglam bir muzik dinledigimi dusunuyorum ve tarzinizda cok hos ben acikcasi dinlemeden hemen once cogu grup gibi bir clone grup oldugunuzu dusunmustum ama dinledigim zaman harbiden kendinizi buldunuzu ve muzik yasaminizda gercekten ciddi bir yerlere geleceginizi dusunuyor ve inaniyorum. Bu arada 3 hafta sonra Celestial Asylum'un sitesinin acilacagini buradan vesile ediyor ve tasfir beyan bulunuyorum:)

Eyvallah görüşlerin için saol Olgar...Farklı şeylerin farkına varılması bizimde gerçekten çok hoşumuza gidiyor...

web sitesi içinde şimdiden teşekkür ederiz : )

Görüşmek üzere...

heheh yaw bu avatar ve imza amma ilgi gördü haaa : ))

moralimin davul konusunda, ekipmansızlık ve para yetmemesi konusunda sağlam bozuk olduğu bi an cinler geldi bana bende böle yaptım...

herkesde bayağ beğendi iyimiş valla bu olay : ))

saolun ama ne diyim huehehe : )

Geri