x10 fiyat uygunmu

'Elektro Gitarlar' forumunda hellawaits tarafından 21 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. 2. el x10 alıyorum ıvır zıvır herseyı ıcınde tertemız kılcal cızıkler dısında tabıkı fıyatı 150 ye falan denk gelıo herseyı ıcınde sızce kotu bı karar mı verıyorum almakla 2 gun sonra alcam sızce vazgecıyımmı?

2. Washburn x10 ün sıfır fiyatı 200Ytl, sadece gitar için 150Ytl fazla fakat ıvır-zıvır herşey içinde demişsin , neler dahil?

3. kılıfı jaki askılık penalik

4. Öyledir zaten kargo genelde sana kalır :D Hayırlı olsun diyelim artık madem almışsın, gitar da baya şekilliymiş o yüzden fiyat farkı olabilir diğer renk seçenekleriyle, o yüzden de iyi bi fiyat oldu artık :D Güle güle kullan.

5. teşekkür ederım ben yınede 2 gun dusunuyum :)

6. 1 2 ksının daha dusuncelerıne ıhtıyacım var:) yorum yapmaktan cekınmeyın:D

7. Açık artırmadan aldım demişsin ama bende aldın sandım?

8. daha sadece kazandım almayabılırım 2 gun ıcınde karar vercem ona ıste fıyat son anda fırlamıs yoksa bıraz dengelnıodu kargoyla faln sımdı bıraz pahalı geldı 2. el ıcın ama temiz bayaa

9. 150 liraya cort x2 ler falan bulunabilmekte...

10. 120'ye X2 satıyordum geçtiğimiz haftalar...

11. gitarın seklı klask x10 olmadıgı ıcın ılgımı cektı butcem musaıt daha ıyı bıseyler almaya ama ıyı bı anfı dusundugum ıcın kotu bı gıtara bı sure katlanabılırım

12. son olarak bana al alma dıyebılırmısınız uzattım bılıorum ama kararsz kaldım

Bu Sayfayı Paylaş