emg 81-85 zw set takılırmı

arkadaşlar kusura bakmayın emg başlığına yazmıştım ama cevap gelmedi ve bugün yarın alacağım benim parayı biriktirip gitar alma gibi bi durumumda yok zaten hali hazırda 2 gitarım var ve emgli gitarımın olmasını istiyorum gitar almaya kalksam hem emgli hemde iyi bi gitar almalıyım artık bu yüzdende çok yüksek meblağlar gözden çıkarmalıyımki zor ama ltd m-50 gitarıma emg81-85 set takmak istiyorum ne kadar performans alırım tabi çok iyi gitarlar kadar alamam ama...
:?:

emg aktif manyetik olduğu için ağacın yapısından çoook fazla etkilenmiyo. cort x2 ye bile emg takıp çatır çatır çalıyolar. m-50 ye de gayet güzel olur bence.bi problem olacağını sanmıyorum.anlıyorsan sen takarsın , anlamıyorsanda bi usta hakkından gelir bu işin.

kesinlikle etkiler ağaç.aksini iddia etmiyorum.ama bi pasif manyetik gibi etkileşim söz konusu değil.agmed inde dediği gibi , 0 sessizlik var. emg81-85 kullanıcısıyım , bu hafta arası 81-60 kullanıcısı olucam inş. :) çok memnunum.sert müzik yapan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
81 81 düşündüm aslında ama oda biraz abartı kaçacak hiç mi clean kullanmayacaz dedim sora baktım 81 60 lar memnun ama 60 bulmak zor bide bu 81-85 set olunca daha uygun olmazsa zaten iki tane 81 takacam az çok lehim işlerindende anlarım kendim halledecem hayırlısıyla

81-60 bence bambaşka bi kombinasyon.kullanıp memnun kalmayan yok. ben dist. i köprüde cleanı sapta alma taraftarıyım .ve aktif manyetik fanatiğiyim. oyüzden 81-60 çok ideal.benim gibi düşünüyosan bu ikiliyi tavsiye ederim. senin dediğine gelince. 81-81 dense 81-85 daha mantıklı geliyor bana (tamamen kişisel bi tercihtir bu)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ne ise bi deneyip görecez artık olmadı dediğiniz gibi 60 a geçerim ama bende öle çok clean kullanmam kullansamda biraz da cızırtılı tonları seviyorum hafiften gürültülü güçlü sesleri öle fender tonları falan hiç bana göre deil cleanda bile hafif dist olsun isterim

Geri