Çizgi Filmler

'Forum Meydanı' forumunda SpongeBob tarafından 1 Mayıs 2004 tarihinde açılan konu

Çizgi film izliyormusunuz?

1. Evet

100.0%
  2. Hayır

0 oy
    0.0%
  1. İzlediğiniz,beyendiğiniz çizgi filmler hakkında neler düşünüyorsunuz,neleri izliyorsunuz,sizi o çizgi filme çeken şeyler ne?

Ben Sponge Bob Square Pants hastasıyım nickkimden de belli olduğu gibi ;). Kahramanlar ve espiriler çok iyi herkese tavsiye ediyorum ...
    Merak edenler için ;
    Kanal : Cnbc-e
    Gün ve Saat :
    Salı - 18.30
    Cumartesi - 12.30
    Pazar - 12.30

2. CatDog (CNBC)... çok severim. Esprileri keyifli ve yenilikçi. Simpsons da (CNBC)bir aralar iyiydi artık sarmıyor.

3. Simpsons her zaman iyidir. South Park bazen bayabilir. Benim kendi favorim Rocko's Modern Lİfe'tır. Bİr ara Nickoledeon'da vardı, sonra başka hiç bir yerde göremedim. Çok manyak esprileri vardı. Şimde onun yerini Sponge Bob aldı, o da çok iyi. Kaçırmamaya çalışıyorum da ÖSS adama keçiler dahil herşeyi kaçırtıyor. Sİnemada derseniz her zaman Aslan Kral ve Ice Age bence.

4. tom ve jerry ve pokemon vardı sevdiğim...ama favorim şirinlerdi..ne biliiym bu kadar aptal olmalarına rağmen harbiden şirinlerdi...bu ara bakamıyom fazla ders çalışıyorum diye..yakında geri döncem kaldığım yerden...

5. South parkı izliyorum espirileri ve konusma stilleri cok hosuma gidiyor :) ama bu aralar fazla takip edemiyorum :(

6. Herhalde hiç birimiz, pek sıkı takip edemiyordur çizgi filmleri... Ben ilkokul yıllarımı hatırlıyorum, öğlenci olduğum zamanlarda sabahları sadece çizgi film izlerdim, her gün 3-4 saat! Şimdilerde de denk geldikçe Ninja Turtles izliyorum... Çok zevkli bir şey gerçekten çizgi film izlemek! "Çocuk olmak vardı" diyesim geldi...

7. Bende Ice Age üzerine tanımam çok eğlenmiştim seyrederken...Çok iyi yapmış adamlar hala da kafama estikçe seyrederim ...

8. Das War Wickie (Vikingler, CNBC), Rugrats (CNBC), Snoopy (CNBC)...

Eskiden Uçan Kaz vardı çok severdim 80'lerin sonlarında bunun dışında Ninja Kaplumbağalar ve Heman hastasıydım...

9. Simpsons,South park,Jetgiller(teknolojik aile..eğleneli oluyo izlemesi:) ) Hmm bir de Rugrats var tabi..Ama buaralar ben de çok izleyemiyorum.Ayrıca Ice Age tartışmasız çok güzel bir olay..

10. asteriks bir numaradır
    rocko s modern life kapışır
    sponge bob square pants koparır
    transformers çocukken izlerdim geçen kanal d de rasladım eskigünleri hatırlardım
    simpsons

11. hepsi

hepsini izlerim .. ama eskiden hbb de vardı conan (barbar conan değil ama)çok kuseldi ..

12. animeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

13. bütün çizgifilmler güzeldir yeterki izlemesini bil :p
    en birincisi spiderman soora x-man sonra bad dog var rougrets ,ahh real monsters ,south park, simpsons,spongebob ,life with luie... say say bitmez

14. tom ve jerry ne izlerdim ya gerçi hala denk gelirsem izlerim ya :) :)

15. Ice Age'deydi değil mi şu manyak ufaklık fare? Bütün film boyunca bir kenarda fındığını kurtarıp yemeye çalışıyordu. Muhteşemdi!

16. Sincaptı evet. Fındık...sincap... başka ne olacaktı :)

17. transformens ve voltran voltran voltran :p

18. Ice Age'deydi o ve gerçekten muhteşemdi :D Bir buzdağından kaçarken karşıdan bir tanesinin daha gelip onu sıkıştırması olayı öldürmüştü bizi zaten, ki uzun zamandır hiç bir Holywood filminde de bu kadar gülememiştim.

19. bu arada hbb dediniz de aklıma geldi.. ordaki dinazorları savaş aracı olarak kullanan bi çizgi film vardı.
    Neydi onun ismi?

bi de prens valiant var tabiki.

20. ben şirinleri severdim. he man vardi bide:)))

Bu Sayfayı Paylaş