Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
Haku demiş ki:
İzlediğim çizgi filmler

Samurai-X adı altında yayınlanan Rurouni Kenshin olarak bilinen Ünlü Anime Serisi

geçen dönem kanal d'de yayınlanırken onun yüzünden derse geç kalıyodum hep:) ama dvd serisi tv serisinden daha da güzel.çok hüzünlü ya!!

akira, prenses mononoke, ghost in the shell, ninja tosbağalar... (hoppala daldan dala)

Voltan'ı unutmak mümkün mü, kırmızı kaplaan! sarı kaplaaan! mavi kaplaaan!, voltran! voltran! voltran!!!... Çocukluğumun efsanesi...

Thundercats'in filmi mi geliyormuş??!!!...

G. I. Joe'nun uzun metraj çizgi filmi vardı, elemanlar karla kaplı dağların ardındaki gizli bir üsse operasyon yapıyolardı böyle fantastik bişiydi, mekan iğrenç bi yerdi böyle acaip yaratıklar falan... Hatta demir maskeli kötü adamın hilkat garibesi bir lideri vardı, bunu zehirliyordu da bu yılan oluyordu, en sonunda sürünüp karanlığa karışıyodu... Mekandaki ucubik yaratıklar dev garip bir bitki güruhunun polenleriyle bütün dünyayı kendi gibin yapmaya çalışıyordu hatta... Çavuş diye bi tip vardı, kafalardaki "çavuş imgesi"ne cukka diye oturyodu, bu eleman kanatlı manatlı bir yaratığı çok pis dövüyodu... Hatta her yumruktan sonra bu benüm için, bu anam için, bu babam için, bu maykıl için, bu ceyms için, bu da (...ve öldüren darbe) amarika içiiinnn!!!..... Napalım küçüktük o zaman, pis gaza geliyoduk....

Pixar işin uzmanı olmuş zaten 1980li yıllardan günümüze...boşuna ayrılmadı Disneyden...
Zamanında transformers arada sırada yakalardık kanallarda şimdi çizgifilm kanalları çıktık..kardeşle izleyelim derken bağımlısı olduk spidy ve x-menlerin.Gittikçe küçülüyomuyum ne..

SpongeBob SquarePants hastayız :) valla geceden kalma olsamda kalkar izlerim 12.30 da :) nikoledion (her ne ise) varken kablo tv'de; ingilizcesinide izlerdim. çocukluğunu bilirim valla :) çok eğlenceli, gülünç bir çizgi film :) herkese tavsiye ederim. bu arada şirinleri izleyecekseniz kanal 7 de izliyeceksiniz. orda şirinler dindar :) namaza filan gidio şirin baba ;) hahahha güldüm bak yine :p

BurockandRoll demiş ki:
Bi aralar Saber Rider diye bir çizgi film vardı hatırlar mısınız?Türkçe adını hatırlamıyorum ama müziği hala kulağımda...

[ama müziği hala kulağımda...]

çunku açılısında çok hos bi gitar solosu var da ondandır su sıra o muzik çok seviliyor bendede var hatta ama normal sarkı hali var .............

Yakari vardı bi dönem..tek kanal dönemi..kizilderili falan.Ayrica Asteriks izlenirdi çilginlarca-$uan tekrar cnbe'de yayinlanio olsa da eskisinin yerini tutmuyor.Çe$itler arttikça insanin gözü mü açiliyor ne!?;)-
bunun dI$Inda hiç kimsenin bugs bunnyi sölememi$ olmasina epey bi $a$irdim açikçasi.."n'aber canııııım!" ;) gayet zeki ve sempati fi$kiran bi' yaratiQ..zamaninda ondan özenip az mi havuç tükettim beee! :roll: :D
bunun di$inda bence tom&jerry nin yeni bölümleri rezalet! seslendirmeler ve çizimi bile bi' antipatik geliyor bana..

küçükken heman in hastasıydım. şimdi bakıyorum da onun kadar maço bir çizgi film kahramanı yok. öküz gibi bir herif herkesi dövüyor bir de ürkek diye kaplanı var. sırtıma eşarp takıp az mı atladım koltuktan koltuğa. hey gidi eski günler.

he man ve şirinleri bir arada görünce aklıma geldi samanyolu tv de bi aralar bu iki filmi değiştirmişlerdi bildiğiniz üzere dinci bir kanal bunlarda he man in ünlü ''gölgelerin gücü adına'' lafını ''allahım sen bana güç ver'' olarak değiştirmişlerdi :) şirinleride bir şirin şirin baba nerde diye soruyordu diğeride cuma ya gitti diyorsu :)) şirine baş örtülüydü falan :)

s_hifty demiş ki:
he man ve şirinleri bir arada görünce aklıma geldi samanyolu tv de bi aralar bu iki filmi değiştirmişlerdi bildiğiniz üzere dinci bir kanal bunlarda he man in ünlü ''gölgelerin gücü adına'' lafını ''allahım sen bana güç ver'' olarak değiştirmişlerdi :) şirinleride bir şirin şirin baba nerde diye soruyordu diğeride cuma ya gitti diyorsu :)) şirine baş örtülüydü falan :)

Bir ark.ım daha söyledi bunu... E ilginç...

rivayete göre zamanında nbc tarafından "çok iğrenç"
diye reddedilen, ama daha sonra nickelodeon ın kabul etmesiyle kanımca çizgi film kuşağına hareket getiren ve ilk izlediğimden beri komiklik ve iğrençlik konusunda üstüne tanımadığım iki kahramandan oluşan "ren ve stimpy" vardı. aşmış koleksiyonlara sahiplerdi (tükürük, sümük vb..)
ne kadar doğru bilemiyorum ama, prodüktörleri nickelodeon dan kovulunca olayları da bitmiş.
bundan başka, yine nickelodeon kuşağından "rockos modern life" vardı. onu da pek severdim.

Zythum demiş ki:
s_hifty demiş ki:

Bir ark.ım daha söyledi bunu... E ilginç...

bana da geçen gün bi arkadaşım söyledi; (daha önce yazıldı mı bilmiyorum) yine samanyolunda, adamlar ninja kağlumbağaların şarkı sözlerini türkçeye çevirmişler - müzik aynı. sözleri aşağıdaki gibidir:

"tam dört taane ninja kaplumbağa
tam dört taane ninja kaplumbağa
tam dört taane ninja kablumbağa
yaradana kurban!
törtığl"

yorumlaması size kalmış :roll:

Geri