Cemiyette Pişiyorum (Punk) - İstanbul

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda oblivion tarafından 2 Mayıs 2004 tarihinde açılan konu

1. grubun üçüncü demosu "Düşersem Hatırla" çıktı.Şimdilik Dekoded (eski kod-Atlas pasajı) da bulabilirsiniz

2. grubun yeni demosu hayırlı olsun.. bunuda en kısa zamanda alcam.. türk punk aleminin baba gruplarındandır benim için.........

3. abi demoyu başka bi şekilde edinemez miyiz?

4. evet mesela bursada bencede cok iyi bi gurup başırılar

5. alt_mus_freedom_peace cemiyette pişiyorumun bütün demolarını www.attacktosociety.cjb.net bu distroya mail atıp sipariş edebilirsin....

6. tavır olarak tuttuğum, sözler ve vokalist olarak ise aman aman diye koşarak kaçtığım grup..

(sözlerden örnekler hatırladığım kadarıyla (bir konserde duymuştum): patates soymayı severim, sabah kalkınca sen aklıma geldin, ç.küm şişti vs..)

7. şarkıları içinde; pendor kızı sürtiye, gripin, git burdan, pantalon, mutant ençok sevdiklerim içindedir...... ama maalesef daha canlı dinlemek nasip olmadı inşallah oda gerçekleşir....

8. gripin şarkısını dinleyebildim sadece,şarkı oldukça hoş,kirli vokal de iyi maşallah,birde şarkı sonundaki küfürler olmasa ..

9. çok hoş çok güsel..beğenirim severim..vokalide seviom ben..maşşalah

10. yaa ben bu adamları geçtiğimiz salı bursada dinledim gerçekten süper bi grup... eğer cemiyette pişiyorum konserinin olduğunu duyarsanız bence hiç düşünmeden gidin derim..... burdan elemanlara selamlar.....

11. vokal sözler muzik hepsi 10 numara canlıda izlemek istiom ama hadi bakalım nolcak

12. bilmem ne olcak cıkarlar yakında öle bi plan vardı

13. ii grup..sözlerde ii vokalde,kolay gelsin başarılarrr...

14. yenı album hayırlı olsun..... :tap:

15.  
  16. www.cemiyettepisiyorum.com site açıldı ama bazı sorunlar yüzünden yeniden yapılıyor du bakalım bekleyin albüm için

17. bekliyoz ali.... umarım gerçekleşir......

Bu Sayfayı Paylaş