Cemiyette Pişiyorum (Punk) - İstanbul

valla 1-2 ay içinde vermeyi düşünüyoruz konser yeni değiştirdik baterist anca 2-3 stüdyo sonra tamamen hazır oluruz heral hakkatten merak ettim yaf kimin doğum günüydü yaf?

bu arada cemiyettepisiyorum.com'un download bölümü nazara geldi.yılbaşında yeni bir siteyle olaya devam edilecek. duyrulur.......
tolgacan

oblivion demiş ki:
bu arada cemiyettepisiyorum.com'un download bölümü nazara geldi.yılbaşında yeni bir siteyle olaya devam edilecek. duyrulur.......
tolgacan
hade bakam yeni siteyi bekliyelim..... şöle yılbaşında bi konser verinde dinlemeye gelek istanbula...
buarada yeni demo/albüm varmıdır böle bi gelişme...

hasonowic demoları bana verdin ya cok buyuk insansın. harbiden dinledikçe seni anıyorum, dinledikçe çosuyorum. umarım bir gün birlikte gideriz cemiyet konserine...

bugun bi afiş gordum flört yazıyodu altında da cemiyette pişiyoruz 4aralık gölge barda yazıyodu bu onların albumunun adı mı yoksa ikisi aynı grup mu isim benzerligimi?anlamadım biri acıklarmı

_SkArLeT_ demiş ki:
bugun bi afiş gordum flört yazıyodu altında da cemiyette pişiyoruz 4aralık gölge barda yazıyodu bu onların albumunun adı mı yoksa ikisi aynı grup mu isim benzerligimi?anlamadım biri acıklarmı
cemiyette pişiyorumun bu flört denen abuk gruplan hiç bi alakası yok olamazda zaten... flört kendi çapında çalan saçma bi grup...

Arkadaşlar bu başlıktaki yazım tarzına dikkat edelim lütfen. Ayrıca bu günlük muhabbetlerin, hal hatır sohbetlerinin yeri burası değil. Forum kurallarına bir göz gezdirmenizde fayda görüyorum. Aksi takdirde baştan açmak zorunda kalırsınız başlığı. uyarılmadık demeyin.

topic de yazı kalmamış şöle toptan hepsini silelim en iyisi.... hatta başlığıda kapatalım tam olsun.... ulan herkes çet yapıyo gelmişler burda bizim ettiklerimize laf ediyonuz..... deli olmamak elde değil yaaa.... hade bunuda silin şimdi...

hasonowic demiş ki:
yaa ben bu adamları geçtiğimiz salı bursada dinledim gerçekten süper bi grup... eğer cemiyette pişiyorum konserinin olduğunu duyarsanız bence hiç düşünmeden gidin derim..... burdan elemanlara selamlar.....

hasan ne zman bursaya geldiler?onlar flört degil mi?yaa bişey soricigim bide bunlar flörtle aynı kişiler mi?hani şu bi arada cemiyette pişiyoruz klibi olan herifler???
bende hayatta herkesi anlatan resim vardır albümü var ama ayırt edemedim grubu piyasada.ulan o flört diye gitmedik o kdar.cemiyet miydi o?hani resimlide oldu??

Geri