Cemiyette Pişiyorum (Punk) - İstanbul

çok oldu yaa taaa geçtiğimiz temmuz ayında posteriti ile birlikte çaçaronda çalmışlardı biraz geç kaldın... flört denen grup bok yemiş ne flörtü yaaa.... flört denen o gruplan uzaktan yakından ilgisi alakası yok bu grubun..... flörtle nasıl karıştırıyouz merak ettim yaa.... neyse cemiyet rulez........ ;)

cemiyetten birleri varmı burda bursada yaşadığımız eylenceli gece aklıma geldi asker biri için zor hepinizi öptüm başarılı harika
kırmızı göz yaşı

pank77 demiş ki:
cemiyetten birleri varmı burda bursada yaşadığımız eylenceli gece aklıma geldi asker biri için zor hepinizi öptüm başarılı harika
kırmızı göz yaşı

süper geceydi bee emrahçığım... ne güzel eğlendiydik..... cemiyetten ali takılıyodu buralara ama yok ortalarda bu aralar...

gökcan davul çalamıyordu yanlış hatırlamıyorsam ahah.. benim de liseden (daa doğrusu ortaokuldan, liseyi açıktan bitirmişti çünkü) arkadaşımdı bu.. kilo vermiş delicesine galiba..

gökcan deli gibi zayıflamakla kalmadı aynı zamanda deli gibi dövmelendi kış soğuğunda kısa kollu gömleklerle dolaşıyo nm aslında nme türkiye ilk sayı sadece istanbulda var ama galiba

ilginç şarkı sözleri,
güzel bir tarz,
ilginç bir vokal
dinledikçe sevilesi şarkılar,
dinledikçe de sevilesi bir grup olabilir anladığım kadarıyla...
bu güzide cemiyet kişilerinin hangi cemiyette piştiklerini merak ettim ben.. bursalı mı bu grup? Ankara'ya gelmezler mi :?:

buralara gelmişken cemiyete mesaj yazmadan gitmek olmaz :D

ne desem ki?

pantoloooooooo desem? :) hastasıyız ölüyoruz bitiyoruz... barışarock'ta cemiyet olmasaydı sıkıntıdan patlardık heralde... götüme kadar terlemiştim tepinmekten...

Ankara'ya gelirlerse süper olacak gibi... bakalım..

Geri