Banjo

Günümüzde steve vai,buckethead gibi virtüözlerin dışında pek çok grubunda zaman zaman parçalarında kullandığı bir enstrüman halini aldı banjo.metallicanın bile banjo kullanılan parçası oldu.Tuesday's Gone örneğin ( assault arkadaşıma selamlar bu arada ;) )

(koyduğum resmin photo shop olduğunu öğrendim biraz araştırma yapınca.hatamdan ötürü özür dilerim.ben metallicanın banjo kullandığını resimlerden değil banjo olan bir parçasından öğrenmiştim zaten.)

amerikan halk müziğinde kullanılan bir alet.ben sesini seviyorum açıkcası.türk müziğindeki cümbüşü andırıyor.banjo hakkında konuşmak isteyen arkadaşlarımız varsa bekliyorum :)

saygılar..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
üstad o yüzden demedim.aynısı dün başıma geldi.arkadaşın biri konu açmış yorum istiyo.boss od3 hakkında.bende bildiğimi yazdım.od1 ve od2 den farkını falan yazdım.alaycı bir tavırla od1 ve od2 ben ne gördüm nede duydum senin amacın ne gibilerinden bi konuşma yaptı.yolladım linkini pedalların.cevap vermedi.doğal olarak veremedi.sonra msn den ekledim , cevap verme gereği duymuyorum dedi.vereceği bi cevap olmadığı için.yani bilip bilmeden yorum yapılıyor sonra mahçup duruma düşülüyor sana lafım yok yanlış anlama.

yutup123458 demiş ki:
üstad o yüzden demedim.aynısı dün başıma geldi.arkadaşın biri konu açmış yorum istiyo.boss od3 hakkında.bende bildiğimi yazdım.od1 ve od2 den farkını falan yazdım.alaycı bir tavırla od1 ve od2 ben ne gördüm nede duydum senin amacın ne gibilerinden bi konuşma yaptı.yolladım linkini pedalların.cevap vermedi.doğal olarak veremedi.sonra msn den ekledim , cevap verme gereği duymuyorum dedi.vereceği bi cevap olmadığı için.yani bilip bilmeden yorum yapılıyor sonra mahçup duruma düşülüyor sana lafım yok yanlış anlama.

Eyv. ;)
senin samimiyetini biliyorum.

Geri