istanbul avrupa yakasında müzik kursu arıyorum

'Müzik Endüstrisi' forumunda kornfreak tarafından 13 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Elektro gitar ve bateri dersi veren bir yer arıyorum..avcılar, yenibosna tarafında falan bulamadım hiç ama belki burada bilen vardır diye sorim dedim..
   
 2. Selam,

  Taksim/Sıraselviler'deki sanat evimizde gitar dersi verilmektedir. Aşağıdaki adresten iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

  İyi günler,

  Kerem Oktay Bilgici


  www.gaeabaykus.com
   
 3. İstanbulda diayvay sanat var, buradan bakabilirsiniz; Di Ay Vay Sanat İstanbul

  İzmir'de arayanlar için de biraz ayrıntılı bir şey paylaşayım

  İzmir’de Keman Kursu Arayanlara

  Keman yaylı çalgılar arasında en çok tercih edilenidir, sanılanın aksine illa küçük yaşlarda keman eğitimine başlamak zorunlu değildir, istersen 60 yaşında da keman eğitimi almaya başlayabilirsiniz, bunun bir çok başarılı örneği de bulunmaktadır.

  Yazımda İzmir’de keman dersi alabileceğiniz başarılı keman kurslarına, kurumlara yer verdim, kemanda, müzikte, genel olarak sanat’ta başarılı olmak istiyorsanız doğru keman kursundan, doğru sanat merkezinden eğitim almanız önemlidir çünkü öğretmen size sanatı sevdirirse daha hızlı ve eğlenerek gelişim gösterirsiniz fakat öğretmeni sevmezseniz uğraştığınız sanat dalından veya kemandan soğuyabilirsiniz.

  Bahsettiğim sebepler dolayısıyla, evime yakın olsun, sıkılınca gideyim demekten öte, düzgün olmasına ve kaliteli olmasına özen göstererek bir keman kursu seçmeniz önemlidir, eğer bir bakkaldan bir şey satın alıyorsanız evet, evinize yakın olması önemlidir fakat aldığınız şey “hizmet”se ve özellikle “eğitim hizmeti”yse o halde evinize en yakın olanı değil, sizin en çok içinize sineni tercih etmelisiniz. Aşağıda web siteleri sıralanmış sanat merkezlerini arayıp keman dersleri için bilgi alabilirsiniz, her biri İzmir’de ders alabileceğiniz kaliteli sanat merkezleridir, her biri eğlenceli ve kaliteli bir eğitim anlayışını benimsemiş sosyal ve renkli keman kurslarıdır.  Keman Kursu İzmir

  Keman Kursu İzmir | Rapsodi Sanat

  Keman Kursu İzmir | Art'n More

  Keman Kursu İzmir | Taş Kağıt Sanat

  Keman Kursu İzmir Hatay | Söz Konusu Sanat

  Keman Kursu İzmir | 365 Sanat

  Keman Dersleri

  Kolayca Keman Çalmayı Öğreneceksiniz

  Keman Kursu İzmir

  http://luvisanat.com/keman-kursu-izmir/


  Yukarıdaki kursların her birini arayıp çok daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Keman kursu fiyatlarını telefonla arayıp öğrenebilirsiniz, her kursun kendi belirlediği bir fiyat politikası vardır, kesinlikle ucuz kurs kötü, pahalı kurs iyi diye bir şey yoktur, fakat ucuz diye de en kötü kursu seçmek büyük bir hatadır.

  Fiyat konusu keman kursu seçerken kıstas olmamalıdır, gidip keman kursunu ziyaret ettikten sonra size uygun olanı seçmeniz en doğrusudur, kursun giderleri daha azsa, biçtiği maddi değer daha düşükse tabi ki fiyatı düşük olabilir ama bu kötü bir kurs olduğu anlamına gelmez veya kursun giderleri fazla, harcamaları daha fazlaysa fazla para istemesi kötü bir şey değildir, ders almak istediğiniz kursu fiyatına göre pahalı ucuz, iyi kötü diye yargılamadan kesinlikle ziyaret edip arayıp bilgi almalısınız.

  Yukarıda sıraladığımız keman kurslarında da eminiz ki İzmir kurs fiyatları çerçevesinde uygun fiyatlı bütçenizi yormayacak keman kurslarıdır, emeğe fiyat biçmek zordur çünkü satın alınan şey bir “değer”dir.

  Umarım en kısa sürede size en uygun keman kursunu bulabilir ve ders almaya başlayabilirsiniz. Bol kemanlı günler dilerim.
   
 4. Avcılar da gitarist müzik var. Medicana hastanesinin yanı. Sahibi Serkan bey hem iyi müzisyen hem de çok iyi bir insan. Gidip görüşebilirsin.
   
 5. Arkadaşın 2008'den beri kurs aradığını sanmıyorum :D
   
  forbidden_city bunu beğendi.
 6. Hortlamış başlık ilk mesaj tarihine bakmamışım
   

Bu Sayfayı Paylaş