Gossip Girl

'Forum Meydanı' forumunda kornfreak tarafından 13 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Ben ilk bölümünü izledim ve çok sevdim..güzel bir gençlik dizisi olmuş..devamını indiriyorum..amerika da 2. sezonu başlamış..sizinde yorumlarınızı bekliyorum..

2. spdy

spdy

72
    0
    300
    o.c'nin yaratıcısındanmış. kötü bir dizi olduğunu zannetmiorm, gençlik dizilerini sevenler için eğlenceli olucak.

3. kesinlikle o.c yle karşılaştırılamaz ben okadar beğenmedim ama izliyorum bana daha çok ingiliz gençlik dizilerini anımsatıyor. bide o.c deki kadar yakışıklı ya da güzel elemanlar yok.

4. Bu dizi de böyle dedikodularla mı ilgili bilmiyorum ama adını duyunca aklıma gelen bir Gossip filmi var mesela o doğrultuda. Cyclops'u oynayan eleman, Kate Hudson ve yüce kralımız Leonidas'ın zevcesi rolünün yanı sıra Cnbc-e'de başlayacak olan Terminator: Sarah Connor Chronicles'da da boy gösteren Lena Headey'in baş rollerini oynadığı izlenesi bir film. O.C. ve Gossip Girl gibi diziler ise asla popülerliğini kaybetmez, aynen devam eder çünkü hitap kitleleri sabit, risksiz, her geçen gün de büyüyor.

5. Ben reklamlarını gördüğümde kızlar arasında ki dedikodular dan ibaret ergen dizisi olduğunu düşünmüştüm. İlk bölümü izledikten sonra bütün küçümseyici fikirlerimi silip attı. Dizinin yaratıcısı THE O.C ve Chuck dizisininde yaratıcısı.

6. izledikçe acayip sardı beni ya..acayip özendiriyor dizi o hayata :D

7. di mi insanın farklı farklı kişilere aynı hafta içinde üçer beşer veresi geliyor vallahi

8. :D :D :D

Desparate Houeswife ve The O.C. arası birşey sanırım dizi.

9. O değilde,Leighton Meester çok daş bir insan ya... :D

Piece of art!
    :D

10. Hiç özenilesi bir hayatları yok aslen.Aslında dizi adından anlaşıldıgı gibi dedikodu temalıda değil.O gossip girl ismi, dizide serena rolündeki hatunun arases olarak milletin ve kendi hakkında dedikodu yapması sürekli.Yok "B" şöyle yaptıda "S" aslında öyle düsünmüyordu falan filan.Yoksa ordaki hatun kişilikler ve erkekler dedikoducu tipler degiller.Benimde aslen hiç ilgilenmediğim bir tema fakat hatunlara kanıp biraz sürüklendim bu diziye :)

11. orda oynayan küçük sarışın kıza şaştım ben, 93'lüymüş, vay ki ne vay.

12. O kız 93 lü ise vay abi bizim halimize.Türkiye'de mahvoluyoruz demektir :)

13. Arases serenanın değil. Heroes'ta elektrik gücü olan sarışın hatun varya, adını unuttum, eskiden veronica mars diye bir dizisi vardı. işte o...

14. kristen bell

15. Heh o işte! Çokta sevimli bir kızdır. :oops:

16. vay vay vay..süpermiş :D

17. İlginç, Serena Van Der Woodsen'a bak sen. :D

18. ben baya yani ''baya'' kılım diziye

19. Bacakları çok düzgün değil mi? :)