Belphegor

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda yutup123458 tarafından 19 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar bu grup hakkındaki düşünceleriniz neler.avusturyalı black metal grubu.behemoth hayranı olduğum ve artık death den vazgeçmem için arkadaşlarım tarafından zorla dinlettirildi bana :twisted: şuan elimde 5 albümü var.tümünü dinledim ve gayet başarılı buldum.black metal sevenlere tavsiye ederim.bateri ve riflerde gayet iyi bir grup.brutalde de çok iyiler.piyasadaki pek çok gruptan çok çok daha iyiler.biraz iğrenç herifler ama bu bizi ilgilendirmiyor doğal olarak.çünkü heriflerin kişilikleri değil müzikleri söz konusu.

  www.belphegor.at
  [​IMG]
   
 2. behemoth'a çok benzeyen bir grup. Yalnız blackened death metal grubudur. Arada dinlenir kanımca zamanında dinlerdim
   
 3. behemoth tarzında death ile black i mükemmel icra eden bi grup olduğunu biliyorum.
   
 4. Death metale yakın bir grup. İyidir saygı duyarım.
   
 5. Bir Behemoth hayranı olarak gerçekten sağlam bir Blackened Death Metal grubu diyebilirim Belphegor için. Özellikle son albümleri olan Bondage Goat Zombie muhteşemdir.
   
 6. Bu yılda "Walpurgis Rites - Hexenwahn" adında bir albüm çıkardılar.
   
 7. Dünün ilk yabancı grubuydu. Kanlı makyajla sahneye çıktılar. Leş black/death çaldılar. Seyirci katılımı azdı.İlerde değeri daha çok anlaşılır belki. Entombed izlerken yanımda sürekli bir fotoğraf çekilme olayı vardı.En sonunda kafamı çevirdim, Belphegor basçısı 2 metre solumda. Kızlar çevrelemiş yanını.Heryeri dövmeli zayıf bir eleman. Pazarda artist gördüm yani. :D
   
 8. Yeni albümleri çıktı keçi kafanın.
   

Bu Sayfayı Paylaş