Digitech' Ten Yeni Analoglar

#2
kotü abi ya çok üzülüyorum adamlara , bi tek whammy yaptılar ki whammy bile çok kalitesiz bi alet, ha whammy sahibimiyim ? - evet en sevdiğim pedlalarımdan biri ama sounddan taviz bence whammy,
mesela boss u düşünelim , delay inden ve tunerindan başka hiç bi pedalını kullanmamaya çalıstığım bi firma boss , adamlar ne yaptılar, kendilerini geliştirip fender bassman simulasyonu ıvır zıvır simulasyonu yaptılar tek analog pedal olarak piyasaya sürdüler , ama dediğim gibi digitech in bana bu drive pedalını kullandırması için satması değil ,üstüne para vermesini isterim :)
bence olmamış , drive pedalı yapmayı bırakıp güzel modulasyon pedalları yapsınlar alalım haksızmıyım ?
demo dinlerken sayfayı kapatıyorum çabucak :)
 
#3
Eski whammy ler olacak ki.....Ebay da gayet yüksek fiyatlara gitmekte zaten.

Bende bi tane bad monkey var. Ton konusunda çok kıl olmama rağmen çok sevdiğim bir pedal kendisi.
 
#8
yok arkadaşlar bunları bilmem ama digiteche öyle demiyelim o dijital(vurguluyorum hosuma gidiyor boyle olması)chorusu ve delayını hiç değişmem tam surfing with the alien tonu veriyorlar:D
 
#9
Kanımca Digitech'in en büyük problemi ismindeki "digi"nin psikolojik etkisi :)

Şaka bir yana diğer tüm markalar gibi Digitech'in de başarısız ürünlerinin yanında oldukça başarılı ürünleri mevcut. picassographic'e aynen katılıyorum örneğin; Bad Monkey kullandığım en şahane drive pedalı mesela. 50ytl'ye aldığım bu yeşil canavar yüzünden bir çok pedalımı elden çıkarttım, o varken kalan drive'lar yalan oluyor :) E tabi bunu sadece biz söylemiyoruz; niyetli olanlara harmony-central.com'da bu pedalı aratmalarını öneririm. ;)

Diğer yandan yine severek kulandığım DigiVerb'ü de ekipmanımın baş tacı yaptım. Bir Line6 Verbzilla alana kadar ondan iyisi yok.

Ha Digitech hep mi iyi şeyler yapıyor; tabi ki hayır. Meşhur "rp" serisi prosesörlerinin ne derece iyi oldukları ortada. Hepimizin elinden, evinden illa ki geçmiştir bu aletler ancak o atari gibi efekt ve tonları unutmak ne mümkün. :)
 
#10
meancha demiş ki:
Kanımca Digitech'in en büyük problemi ismindeki "digi"nin psikolojik etkisi :)
Yok yok benim yorumum o açıdan değil. Yani herşeyiniz tamdır bir de varyasyon olsun diye alırsın o anlamda. Elbette ara sıra Digitech iyi şeyler de yapıyor da öncelikle temel alınacak aletler değil. Al oyna sat bence. Çok Digitech geçti elimden ama bir tanesi bile durmuyor şu anda.
 

Üst