Boss Loopstation Rc 20 XL

'Elektro Gitarlar' forumunda waspist tarafından 26 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar loopstationuma yani Boss Rc 20 xl ime footswitch bağlayarak Boss Rc 50 gibi kullanmak istiyorum,,rc 20 nin netden bulduğum açıklamalarında şöyle diyor.

İster sahnede, ister evde kullanın, RC-20XL; gerçek zamanlı bir performans sunmanızı sağlar. Loop ve riff'ler, üst üste konulabilir ve tam 16 dakika kayıt yapılabilir! Daha önce tek kişilik bir grup hiç bu kadar kolay olmamıştı. 11 adet loop aynı anda kayıt edilebilir, loop temposu pitch değişmeden değiştirilebilir. Opsiyonel FS-5U/FS-6 pedallarla uyumludur.

benı ılgılendıren kısmı 11 adet loop aynı anda kayıt edılebılır cumlesı,bu loopstationu rc 50 gibi kullanabılecegım anlamına gelıyor mu ,yanı footswitch rc 20 yi rc 50 yaparmı,,yapmazsa eger footswıtch loopstationla nasıl kullanılır ne işe yarar? benım yapmak ıstedıgım seyın bı ornegını verecek olursam,bır olcu marakası kaydedıp,ustune ritim,,arpej bı suru sey kaydettıkten sonra tekrar en baştakı marakasa gerı donmek :( umarım derdımı anlatabılmısımdır,yardımlarınızı beklıyorum,bu konuda,rc 50 cok pahalı ,rc 20 yi mumkun oldugunca verımlı kullanabılmek ıstıyorum :(

Bu Sayfayı Paylaş