Kemik

Sana katılıyorum, kesinlikle muhteşem bir dergi. Bence en önemli özelliği de hikayelerin kısa olmasıdır. Uzun hikayeler ciddi biçimde insanın okuma isteğini kırıyor. Son zamanda en severek okuduğum dergidir kendisi.

Ben Kemik'i çok sevmiyorum. Esprileri fazla cıvık. Bir tek Emrah Ablak'ın bölümleri, Aakan'la Paati'yi severim. Saf Koca Saffet falan çok gereksiz şeyler bence

Önceden Lombak'ın içinden çıkıyodu. Kendin kesip dergi haline getiriyodun. Sonra ayrı çıkmaya başladı. Çizerler harbi harbi kaliteli isim yapmış adamlar. Hala duymamış olanlar varsa yarın en yakın gazete bayiine gidip alsınlar. Paraları boşa gitmeyeceğine garanti verebilrim

bencede çok güzel dergi sanrım kemikte üstadlar dışında en sevdiğim isim sadecekaan dır gerçekten çok iyidir muhabbet etme fırsatı da buldum kendisiyle iyi insan canım nu metal ci

harbi yaa bende alırım her ay..yada zaten birileri alır okulda onlardan otlanmak en güzeli aslında...
polyana sedat bide o filmlerle dalga geçtikleri bi köşe var onlar süpaaa!!!

ya arkadaşlar buraya yazı yazanlar diğer forumlara bakmıyor galiba o yüzden burayada yazayım 22 mayıs ta alican ve poyraz ın grubu hymen in konseri var arkadaşlar oradada bir türkrock buluşması var gelirseniz sevinicez bu cumartesi olup saat 5 tedir biletler 3 milyon tarz ları jazz dır lütfen gelin hepinizi bekliyoruz

bu ayki sayısı şu dünyayı sorgulayan adamın "SENİ İSTİYORUM" lu kapağı olan sayı mı..

- abi kız beni bırakıyo ya
- ulan salak bırakma desene
- oluyomu öyle?!?!?!?! (ahahahha)

bende lombak'ın ekiyken okumuştum bi kaç kere. sonra zaten penguen'de çok bahsedildigi için ilk sayısından itibaren almaya başladım. gerçi bi iki aydır almıyorum sıkıldım biraz. geçen yaz bir sayfa kaçırmadan okurdum. sonraları sadece sevdigim bölümleri okumaya başladım. ne zamandır da hiç okumuyo
rum.

HArbiden espri özürlü amatör tesi salaklar daçiziyo ama..Onların arasından Umut Sarıkaya ve Serkan Altuniğne gibilerini kazandılar...Benim en sevdiğim karikatüristlerden oldular mesela..

:D bence kemik dergisinin en has elemanı Umut Sarıkaya'ydi. di diyorum çüonkü uzun zamandır dergiye doğru düzgün bir sey çizmiyor. genellikle penguen ve lombakta görüyoruz islerini. bu adam gittikten sonra derginin hiç bi tadı kalmadı. özellikle penguendeki yazilari esefle tavsiye edilir. yarilmak isteyenler için... :LOL:

kemik sevmiyorum onları bir kere aldım ve aldığıma pişman oldum..çok kötü çiziyorlar(benden bile kötü)esprilerde çok iyi değil yani..ben pek gülmedim dergiyi okurken sanırım küfür etmiştim..o çizerlere saygım var yinede..şonuçta karikatür dergisi kaç tane var ki..bi de bu olanları da lekelersek..daha kötü olur karikatürün hali..

Geri