Bu gece Taksim Eloy Bar'da yaşanan terbiyesizlik

'Müzik - Genel' forumunda Jem7 tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Eloy Bar Sahibi Andaç Bey'in müzisyenlere karşı saygısını ve tutumunu daha iyi anlamanız için bu gece yaşanan terbiyesizliği sizlere kısaca anlatmak istiyorum.

  Dreamslave grubu Cuma gecesi 22:00 - 00:00 arasında Eloy Bar'da sahne almak için Andaç Bey ile anlaşmış, konuşulduğu üzere müzisyenlerin alacağı para ödenmiş ve sahneye çıkılmıştır. Saat 00:30'a kadar herşey yolunda gitmektedir. O saatten sonra Andaç Bey gelip gruptan 3-5 şarkı daha çalıp öyle bitirmelerini rica etmiştir. Grup bu ricayı kabul edip 1.5 saat fazladan çalmıştır.

  Ancak gecenin sonunda Andaç Bey grubun her hafta orda çalmasını istediğini belirtmiş. Arkadaşımız Sabri ise önümüzdeki 2 hafta boyunca vokalistlerinin müsait olamayacağını ama 2 hafta aradan sonra uygun olduklarını belirtmiştir. Bunun üzerine Andaç Bey konser başında müzisyenlere ödenen ücreti "Ben her hafta çalacak grup arıyorum" bahanesiyle geri istemiş ve almıştır. Grup elemanları emeklerinin karışılıklarını alamadıkları halde Andaç Beyin o gece yaptığı satışlarda kendisine kar olarak kalmıştır.


  Uğur Darıveren
   
 2. Çalmayacaktınız demekki fazladan... Rica mica kabul etmeyeceksiniz Taksimde. Alcaksınız paranızı çıkacaksınız mekandan. Yapmazsınız bir daha tecrübe olmuş:)
   

Bu Sayfayı Paylaş