Catwalk

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda venus-in-furs tarafından 14 Mayıs 2004 tarihinde açılan konu

1. Ankarali bir postpunkpsychedelicfunkysexyavantgarde rock grubu...
    beste yapiolar genelde..

catwalk...

kivanc toprakci(bateri)
    mehmet kemaloglu (gitar)
    necdet sahin (vokal)
    arda ertürk (bass)
    :kicsalla

böle bişi işte..

1 haziran da ankara manhattan da underground celebrities konseri altinda cikicak...gelip dinleyebilirsiniz, bekleris..

2. başarılar diliyorum...umarım güzel şeyler yapıcaz beraber...hadi bakalım...

3. hayırlı olsun ve hoşgeldiniz, yalnız o götün anlamını çözemedim?=)
    ve beraber güzel de değil süper şeyler yapacağız inşallah. hayırlısı diyorum :dans

4. 1 haziranda manhattan daki underground celebrities konserine herkesi bekliyoruz çok güzel olacak çok eğlenicez...[/b]

5. iyi şanslar... ilk konser mi olacak?

6. başarılar dilerim...

7. teşekkür ederiz.. evet ilk konser olcak... grubumuz yeni ama biz eskiyiz.

8. 1 hazirandaki ankara manhattan daki konserin yapilma amaci etrafi doldurmus sayisiz ayni repertuara sahip bar cover gruplarindan bi nebze uzaklasmak ve muzikle ilgilenen insanlara 3 beste grubunun (silicone, catwalk, bedroom drunk) bestelerini duyurmaktir... gruplar ayrica cover da yapacaklardir ama bunlar gayet özgün coverlar olmakla beraber asil agirlik bestelere verilecektir..

mainstream muzige merakli olmayan insanlari 1 haziranda manhattan a bekleriz...

9. 1 haziranda herkesi bekleriz manhattan'a.

girişler ücretsiz olacak!

10. girişlerin ücretsiz olması manhattan'dan beklenmeyecek kadar süper bir olay.
    1 haziran salıyı hep beraber iple çekiyoruz=) hadi bakalım.

11. cok degişik bi tarzımız var ya hahaaha :lol:

12. eveeet :dans

13. kıvanç burda mı?o genç bana haber verecekti güya..

neyse ya iyi oldu girişlerin ücretsiz olması..orda olacağım büyük ihtimalle..beste gruplarının böyle organizasyonlar yapması iyiye işaret..

14. kıvanç burada.. haber vermeyi unuttum maral sensin sanırım ama giriş ücretsiz ha haberiniz olsun...

15. evet benim..hadi görüşürüz konserde...

16. chi

chi Çilekeş Gitar

153
    0
    600
    silicone istanbul'lu olan mı?
    yoksa..

17. silicone ankaralı.
    bekleriz konsere sizleride..

18. ay yeni gördüm başlığı.. konsere geleceğiz tabiki. aklıma takıldı ayrıca jumpin jumpin travellin time..

19. :dans

20. çok eğlenceli olacağına inandığım için istanbul planımı ertelediğim bir haziran gecesinin kahraman gruplarından biri.
    daha doğrusu uzun tartışmalar sonrası ikinci çıkacak grup:)

Bu Sayfayı Paylaş