Ankara'da amfi tamiri yapan bir yer var mı ?

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda VaLHaLLa tarafından 15 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba, geçenlerde burdan aldığım amfinin gain kanalı bozuldu sanıyorum.Gaine geçtiğim anda çok cızırdamaya başlıyor kullanamıyorum o kanalı.Bir de clean kanalın volume ü açarken yavaş yavaş açmazsam patlamalar oluyor seste ..Amfi Marshall Vs65r ,ingiliz amfisi..Neyse, Ankara'da var mı bildiğiniz güzel amfi tamiri yapan yer yada bi usta vs ? .Ulus'ta yapılır diyordum ama yapmazlar dedi bikaç arkadaş...Var mı bilgisi olan ? /Başlık umarım doğru yerdedir/
   
 2. Alım-Satım bölümünde bir arkadaş bu konuda bir ilan açmıştı böyle müzik aletlerinin elektronik aksamları konusunda tamir yapıyormuş amfi, manyetik vs... Ama İstanbul'da olabilir yada Ankara'da onu bir araştır derim.Ayrıca Ulus'ta Konya Sokak'a gidersen orda böyle amfi, kabin, kolon veya çeşitli aletlerin tamirlerini yapan yerler mevcut sadece bu işle ilgileniyorlar.Oralardan da yaptırabilirsin fakat orada da dikkat etmen gereken işin ehline vermen aleti :) Öyle her ben yaparım diyene verme yani.Biraz araştır gez oraları bulursun :wink:
   
 3. Emin degilim ama Hatay sokaktaki Pan Music yapıyor zannediyorum.
   
  devastator bunu beğendi.
 4. O arkadaşın adını verirmisin bana =) Ulustakiler araba amfisi kolonu falan yapıyormuş,yani bu amifiyi ellerine verme falan dediler = ) Bi gezeyim dediğin yerleri,umarım bulurum.eyvallah Pan Music' e gideceğim en yakın zamanda.Varsa başka bilenler bekliyorum fikirlerinizi...Sorun hakkında tahmininizde olabilir bu fikirler.
   
 5. Ankara başçavuş sokakta Ahmet radyo var eli iyidir telefonu : 0312 436 74 64
   
 6. Her ne kadar siteleri rezillik olsa da şu adamlar gayet güzel iş çıkartıyor. Daha önce çok ağzı burnu dağılmış amfiler topladıkları da oldu. Bir konuş derim.
  Sigma Electronics-Index
   
 7. bu mevzubahis adamlar lambalıyı da adam ederler mi? bi 66 bassman kafa var bende çalışmayan.. toparlatsam diye geçiyor aklımdan.. anlarlar mı?
   
 8. Abi benim attığım adamlara biz hep lambalı amfi tamir ettirdik, satışta olan golden glow'u da bu adamlar adam etti. Muzaffer abi vardır orada halleder o kesin. Ne amfileri hayata döndürmüşlüğü var :)
   
 9. @ogulcaan aman diyim kalpten gitme :D
   
  ogulcaan bunu beğendi.
 10. @welmour çok teşekkürler hocam..
   
 11. hatay sokak da kenan usta var Meşrutiyetten girince sol sırada son apartman girişi, 2 veya 3 kat
   
 12. Aynen pan müzik in alt katında cok iyi ustalar var. İs yoğunluğu sebebi ile hemen müdahale edemiyorlar ama iyi is çıkardıkları kesin.
   
  OsmanBurak bunu beğendi.
 13. ayrancı meclis duvarının yanındaki sokakta Sinan bey var Ses sistemleri şirketi ve ayrıca her tür ampliyi tertemiz tamir edip ayarlar,
  tel : 532 5159966
   
  Grundar ve OsmanBurak bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş