İdea

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda fendertelecaster tarafından 15 Mayıs 2004 tarihinde açılan konu

1. Şey Kafe dışında kaydadeğer etkinliği olmasada başarılı bulunan konser deneyimlerine sahip grubun netteki ilk adımları açılan forumla atılmıştır.Hayırlı mesajlar...Emre(Gitar-Geri Vokal)

2. Eski RUIN gunlerinden tanıdıgım bir gruptur IDEA. Hatta vokalistleri sevgili Bugra da bir donem bizim Surgun'un vokalistligimizi yapmıstı. Cok basarılı bir gruptur. Bugra'nın dısındaki elemanlar da cok efendi ve yetenekli kisilerdir. Foruma hosgeldiniz diyor, basarılar diliyorum...

3. Başarılar. Yalnız açılış mesajını düzeltin.

4. efendim kanal kayıtlarını dinlemiştim buraklarda buğra ile.. buğra forumlara uğrarsa konuşuruz.. hadi başarılar..

5. başarılar

6. dostlarımın grubu
    bir de pedalımın :)
    şarkılarınız çok güzel. stüdyolarınızı dinlemek de çalmak kadar keyifli.
    hoşgeldiniz foruma.

7. başarılar...

8. şey kafede bende dinledim güzel grup. kayahan coveri gayet güzeldi başarılar 8)

9. bu gruba dikkat edin arkdaşlar, ilerde çok iyi yerlerde göreceksiniz. öss'den sonra çok şey yapcaklar, hepsi sınav belasıya uğraşıyor çünkü.

10. Başarılar

11. hoşgeldiniz....

Zamanında Zamanımızı paylaştığımız Grup.... Umarım Başarılı Olursunuz Biz SÜRGÜN olarak yanınzdayız.....

12. öss belasından kurtulmaları için cümleten uğraşıyoruz...atlatıcaklar kazasız belasız umarım

13. dark_queen tanıdık birii mi onu merak ettim birden?

14. seni tanımıyorum galiba umut??

15. Bu pazar kurtluos işallah...22,23 haziran gibi kayıt düşünüoruz 4,5 şarkılık.Ondan soorada eve kapanacaz.Dediğiniz çok şey yapmaya çalışacaz.Destekler için teşekkür.Özellikle SÜRGÜN!!eywallah

16. ATIL

ATIL

8
    0
    300
    GRUP KURMAK SABIR İSTER
    BAŞARILAR DİLERİM

F.E.S. / DAVUL

17. şimdi kanal kayıttalar 5 şarkı kaydediyolar
    ben de haberci miyim neyim :)

18. misyonersin :p

19. Kayıtlar ne alemde ????
    Buğranın Sınav Olayı ne oldu ??? Nasıl geçmiş.....

sevgiler, saygılar....

20. ben bilmem adamlar iyi:)
    basharilar size...

Bu Sayfayı Paylaş