İdea

Circle Production tarafından düzenlenen konserler serisinin ikincisi 10 Ekim 2004 Pazar günü yine Biziz Rock Bar'da gerçekleşecektir
Konserde sahne alacak gruplar:
Antidepresan, Durak, Idea, The Next Highway ve Catwalk.
Konserin başlangıç saati 17:00
Giriş 5 YTL.

Eğlenceli bir performanstı tebrik ediyorum..
Emre küçük bir ayrıntı: çok içten güzel çalıyosun kendini kaptırıp güzel kafa sallama triplerin falan var iyi görünüyor ama yüzünü seyirciye dönüp yapsan daha da güzel olur emin olabilirsin..=)-
Bugra sende sallan be koçum fena değildin ilk defa seni sahnede izledim güzeldi yani..
Başarılarınızın devamını diliyorum..

GUZELDI BEAH:eek:) ama demo falan alamadım en önde olmama rağmen, sen misin bu sorumsuzluğun sahibi peoş? DALGALARRRRR ALIRR GOTURURRR :eek:)umarım bidahaki konsere de ankara da olurum :eek:(

buğra girmiş arkadaşlar üniversiteye :)
helal koçum
bi ara çıkalım gene abi havalar iyice soğumadan, telefonun kapalı
konser süperdi(biraz geç oldu ama)
paso demonuzu dinliyorum lakin iyice depresyona sokuyor beni "ayrılık" ve "yağmurlar"
İNSANLAR: Edinin bu demoyu.
İdea: Gönderin bir yerlere artık şu kayıtları

idea grubu bence fena degil ama basscıları cok saf orcun ben pinti yeni bi konser olursa haber verin basarılar

arkadaslar cok tesekkurler...lan pinti olm ozledim lan seni ankaraya gellan...bu arada tekrar sagolun arkadaslar...insallah daha guzel parcalarla bircok konseler vercez...bu haftasonu olacak konsere herkesi bekliyoruz insallah bu sefer demoları dagıtırız...cok sagolun...ben bugra bu arada

Geri