Cats In Practice

Cats In Practice - ISTANBUL -
2001 Yılında kurulan grup, kendi besteleri üzerinde dursa da, 2003 yılından itibaren çeşitli isimlerle İstanbul'un gece hayatına katılmıştır.

Temel kadrosu; Vokal ve Gitarda Pınar Günay, Bass ve efektlerde Mert Ertunç şeklinde olan Cats In Practice, kendine ait parçaları ve demoları resmi sitesinde dinleyenleri ile paylaşmaktadır.

Grubun mp3, fotoğraf ve program bilgilerine
http://www.catsinpractice.net ve
http://www.catsinpractice.com
adreslerinden ulaşabilirsiniz.

from the stars'ı şimdi indirmekle uğraşıyorum... the lost güzeldi... ama o-men ondan daha iyiydi... farklı bir tarz gerçekten...
başarılar, saygılar, sevgiler...

bende sadece The Lost var... gerçekten çok hoş bi tarzları var..indirmek biraz uğraştıcı olduğundan fazla bi bilgim yok diğer şarkıları nasıldır bilmem ama şimdilik bu şarkı yeterli benim için.. :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
:) Teşekkürler ederiz yorumlarınız için...

Beğenildiyse ne mutlu bize...
Bu arada link ve download eziyeti düzeltildi. Ayrıca sitede her parça başına üçer alternatif link koyuldu, kısacası hızlandıkça hızlandı. Sitemize bekleriz...

Sevgi + Saygı + Pati

www.catsinpractice.net

Bu sabah itibariyle Lay The Tracks isimli parçamızın yeni editlenmiş versiyonunu sitemize koymuş bulunuyoruz.
Bu arada serverdaki bir takım sorunlar da çözülmüş sanırım.
Parçaların tümü yüklenebilir surumda...

www.catsinpractice.net

Sevgi + Saygı + Pati

lost super şarkı tebrik ederim.bence biraz daha aktif olmalısınız burda.her girdiğimde bir grubun mp3ünü indirmeye çalışıyorum ve bu kadar kuru gürültünün içinde pasif kalmanız kötü.forumdaki aktiflik ve pasiflikten bahsediyorum yani.

ellerinize sağlık :)

Teşekkür ederiz. Aktiflik konusuna gelince, aslında evet haklısın ancak, nadiren boş yakalayıp girebiliyorum ve o zaman zarfında da ya mail cevaplıyorum ya da siteyi güncelliyorum. Ama sanırım artık biraz daha fazla vaktim olacak :)

Bu arada, sitedeki mp3 linkleri yenilendi, artık streaming audio'lar... Kısacası, winamp gibi basit bir mp3 çalarınız varsa bile parçaları yüklemeden siteden online dinleyebilirsiniz...

From The Stars benim en çok hoşuma giden parça ama demosundan dinlediğim kadarı ile, baya olmuştu indireli,bi bakim siteye full'üde koymuşsunuz galiba, neyse başarılarınızın devamı gelir umarım...

Teşekkür ederiz iyi dileklerine, ayrıcana beğendiğine de pek bi sevindik... Umarız dinleyenlerimizin daha çok beğeneceği parçalar yapıp, onlara daha büyük keyif verebiliriz...

Şu anda O-Men, The Lost ve From The Stars parçalarının tam sürümleri sitemizde, parçalar bölümünden yüklenebilir durumda...

Sevgi+saygı+pati...

Cats In Practice - Cover Project 2 - Artık Her Salı Taksim/PULP'da... Bekleriz, saygı, sevgi, pati sunarız..

pulpafis.jpg

lost ve from the stars'I dinledim...

kay1tlar falan cok güzel:)

bu arada sizi amerikadan bir arkadas1ma dinledim..ve bir türk grubu oldugunuza inanm1olar:)

bana yard1m edin ne yapabilirim :)
saka bir yana siteyi gösterdim ona gercekten cok sas1rd1..bende ilk dinledigimde sas1rm1st1m ac1kcas1:)

basar1lar1n1z1n devamini dilerim :)

takdirlerine teşekkür ederiz. ayrıca beğenmiş olduğunuza çok sevindik. umarım çok çok daha güzel çalışmalar ile beğeninizi devam ettirebiliriz.

sevgi+saygı+pati

lost da ki intro nedir oyle ya..kusursuz :)
ses muhtesem..insan1n tüyleri diken diken oluor...nedense dinlerken bir parca dinl1omusun gibi deilde ruhumu teslim ediomusum gibi gel1or...

of of çok iyi gerçekten çok iyi.

bu forumda kimseyi kandırmamak için genellikle negatif konuşmuştum.ama burada da samimiyetle söylüyorum çok kalitelisiniz.besteler olsun,bayan vokalin (pınar sanırım ismi) ses rengi olsun gerçekten takdire şayan.

barlardan başka yerlerde de görmek isterim sizi.

samimiyetin ve beğenin için çok teşekkürler.

umarız ki çok daha iyi şeylerle gelebiliriz karşınıza. biraz fazla amatör kayıtlar teknoloji düşüklüğü nedeniyle, kusurumuza bakma ama. iyilşerini yapacağız yakın zamanda umuyoruz...

teşekkürler tekrar...

basscat demiş ki:
Kanadalı senarist ve yönetmen Silvia Kovatchev, yeni filmi Virtuality'de Cats In Practice ile çalıştı.
Yakın zamanda gösterime girecek olan filmde O-Men adlı parçamız yer alıyor.

virtualitysml.jpg

parçayı alttaki linke tıklayarak indirebilirsiiz:
http://mp3.openmusicsource.net/artists/87548/OMen.mp3

Cats in Practice ( bak ismi dogru yazmayi ögrendim ) çok iyi bir grup. Onlarla toplama albümde çalismak benim için çok özeldi. Cats in Practice grubuyla çalismanin özel bir durum oldugunu Kanadali yönetmeninde fark etmesi iyi.

Geri