Cats In Practice

...

böyle bir türk grubunu daha yeni farkettiğim için utandım şimdi...çok çok çok iyi...e bir filmin soundtrack ine girmişsiniz,albüm falan yok mu öyle bi düşünceniz??

bişeyler de sürpriz olsun ama ;) di mi?

elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz oldukça kısıtlı imkanla, ama olacak, inanıyoruz buna, umarım hoşunuza gider yeni çalışmalarımız... 18 ağustos'da sitemiz açılacak, yeni parçalar ile... :)

slmlar uzun zamandır canlı seyretmek istiyorum sizi. eylude istanbulda olucam sanırım hala puplta cıkıyorsunuz programda bi değişiklik varsa burdan yazarsanız sevinirim. eylulde görüşmek üzere...saygılar

teşekkür ederiz yine...

slmlar uzun zamandır canlı seyretmek istiyorum sizi. eylude istanbulda olucam sanırım hala puplta cıkıyorsunuz programda bi değişiklik varsa burdan yazarsanız sevinirim. eylulde görüşmek üzere...saygılar

cover project 2 temmuz itibarıyle sona erdi, cats şu an kayıtta, sanırım yeni projemiz de eylül'e yetişmez... ama çok yakın zamanda tekrar karşınızda olmak istiyoruz, yeni bir prıjeyle...

MÜZİK Mİ YAPTIÐINIZI SANIYOSUNZ???? BENCE ÇOK SALAKSINIZ!!! ÖNCE ÇALMAI ÖÐRENİNDE GELİN! BİRAZ AÐBİNİZ MANGAYI FALAN ÖRNEK ALIN DİCEM AMA YOK O KAPASİTE!!!

pudding demiş ki:
maNgamaN demiş ki:
MÜZİK Mİ YAPTIÐINIZI SANIYOSUNZ???? BENCE ÇOK SALAKSINIZ!!! ÖNCE ÇALMAI ÖÐRENİNDE GELİN! BİRAZ AÐBİNİZ MANGAYI FALAN ÖRNEK ALIN DİCEM AMA YOK O KAPASİTE!!!

manga oglanı takmayın :D

sevgili pudding,

açıkçası, eleştirinin her türlüsüne açığız. ancak, hakaret içerikli olduğunda da benim söyleyebileceğim bişey yok... bi'şeyler üzmüş demek ki arkadaşı müziğimizde bulunan... herkesi mutlu edemiyoruz...

basscat demiş ki:
pudding demiş ki:
maNgamaN demiş ki:

manga oglanı takmayın :D

sevgili pudding,

açıkçası, eleştirinin her türlüsüne açığız. ancak, hakaret içerikli olduğunda da benim söyleyebileceğim bişey yok... bi'şeyler üzmüş demek ki arkadaşı müziğimizde bulunan... herkesi mutlu edemiyoruz...

Ulan adama bak .. Kırosun oğlum sen git maNga dinle :):) ilk çıktığında bi b.ka benzemediği belliydi zaten manganın. bi de utanmadan salaksınız diyo ya herif.. iyice oku ondan sonra gel.. :metalhead CAT

Geri