Müzikal Sözlük

'Müzik - Genel' forumunda ChiCcO tarafından 23 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Müziğin genelinden geyiğine konuşulduğu, taş üstünde taş bırakmayan sözlük !

  Geçtiğimiz hafta içerisinde faaliyete başlayan, adından da anlaşılacağı üzere sadece müziğin konuşalacağı konsept sözlük formatlı bir platform.

  İlgililerin bilgisine . . .


  [​IMG]
   
 2. gerçekten "tanım" yazabilen, müzik konusunda da bilgili insanlar yazarlık yaparsa bu tür sözlüklerin olması güzel. yanlış hatırlamıyorsam metaldream gibi bir sözlük vardı. içinde de saçma sapan insanlar vardı. 100 e yakın entry yazmıştım ama 1 tane bile + oy alamadı :) üstelik 4 tane hakaretle birlikte 5 6 eksi oy almıştım :) en sonunda da küfredip kaçmıştım :D

  .....

  ayrıca 90 doğumluları almadığınız için teessüf ederim, yaş sınırı 20 mi? :eek:
   
 3. 2.5. ayını doldurdu sözlük. Büyüyor abi/abla oluyor yavaş yavaş... Tabiki yaş sınırı da 20 değil. :wink:

  Bu arada bir kez daha baktım da, bölüm olarak Müzik kısmına açsaymışım başlığı daha yerinde olurmuş gibi. Yetkili arkadaşlar görürlerse eğer, bölüm değişikliği daha doğru olur sanırım !
   
 4. Artık radyo yayınlarına başlayacak olan sitedir.Şu an belirlenen haftalık program şu şekilde olacaktır.

  Dinlemek için gerekli adres http://78.129.227.58:15495/listen.pls , yayınları dinlemek için Winamp kullanmanız gerekmektedir.
   
 5. 4. ayını yenilenen ve yenilenmeye devam eden arayüzüyle geride bırakmış sözlüktür.

  Ayrıca her ay en beğenilen entry sahibine bir yıllık Sound Dergisi aboneliğiyle birlikte, entrynin de dergide yayınlanması gibi imkanlara sahip olabilirsiniz.

  Bir de kingofloss__'un da dediği gibi yazarlarının çeşitli müzik dallarında yaptığı programlardan oluşan radyo yayınları da başlamıştır. Yayınları dinlemek için buraya, her zaman güncellenen yayın akışı için ise buraya tıklamanız yeterlidir.


  Edit: Başlık ilgili bölüme taşındığından...
   
 6. 8 Kasım 2009 tarihi itibariyle eski hantal yazılımdan kurtulup, tüm altyapı ve tasarımını değiştirmiş olan sözlüktür.

  Bu değişiklikle beraber 1. Nesil Yazar alımlarını sona erdirip, 2. Nesil Yazar alımlarına başlamıştır.

  www.muzikalsozluk.com
   

Bu Sayfayı Paylaş