Online Rock'n Roll Radyosu Radyo Clash Yayında!

'Müzik - Genel' forumunda inflexible_rock tarafından 23 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  Radyo CLASH internet üzerinden yayın yapan bir rock'n roll radyosudur. İlk etapta ŞEHİR ROCK dergisine(www.sehirrock.net) bağlı olarak test yayın yapan radyo, artık kendi internet sitesinden bağımsız olarak yayın yapmaktadır. Yayın saatleri haftanın bütün günleri için aynıdır, ayrıca gündüz yayınlarında Türkçe rock'tan örnekler çalmaktadır radyo. Akşamları ise birbirinden farklı konseptlere sahip programlar canlı olarak sunulmaktadır. Kısacası, sabahın ilk ışıklarına kadar aralıksız rock'n roll'un her türünden örnekler çalınmaktadır Radyo Clash'te.

  Radyo CLASH'in müzik ve yayıncılık anlayışı, dinleyicinin nabzını tutan şarkılara yer veren, kendi menfaatleri doğrultusunda hareket eden kapitalist radyolardan ayrılıyor. Para için yapılmış, içi boş müzikleri bu radyoda duyamayacaksınız. Salt rock'n roll fikriyatına sahip, tamamen bu ruhu taşıyan müzikleri dinleyebileceksiniz Radyo CLASH'te.

  Katkılarından ötürü Cemil Kerim Yavuz'a, Gökalp Baykal'a, Gökhan Tunçişler'e(Rashit), Murat Durmaz'a, Volkan Beyde'ye, Web Bilişim'e teşekkürler.

  RADYO CLASH'TEKİ PROGRAMLAR:
  PART TIME ROCK
  Dj: Serkan Beyde
  Gün: Her Pazar
  Saat: 23.00

  SERBEST DÜŞÜŞ
  Dj: Gökhan Tunçişler
  Gün: Her Perşembe
  Saat: 15.00

  PARANTEZ İÇİ HAYATLAR
  Dj: Cihan Tekin
  Gün: Her Perşembe
  Saat: 23.00

  TNZ’N DARK
  Dj: Alp Tanza
  Gün: Her Salı ve Cumartesi
  Saat: 22.00

  Dinlemek için: www.radyoclash.com
  İstek ve görüşlerinizi dile getirmek için: [email protected]

  Yayın ve programlarla ilgili haftalık duyurulardan haberdar olmak için facebook'taki ''Radyo CLASH'' grubuna katılabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş