gitar olculeri cizimleri planları

'Elektro Gitarlar' forumunda dimeisgod tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. tekrar merhaba arkadaslar

forumu iyice arastırdım malesef gitarın boyutları veya cizimleri hakkında bir bilgiye rastlıyamadım . eyer bu tür bilgilere sahip olan arkadaslar varsa bizimle paylasabilirse cok müteşekkir olacagım.
    konuyu yanlış yere actıysam özür dilerim . şimdiden teşekkurler

2. Bende gibson les paul custom ın bire bir ölçüleri var.adresimi ö.m attım ekle ;)

3. En iyisi buraya ekliyeyim resmi :) dosyanın orjinal formatı acrobat adobe.jpg yapınca görüntü baya bozuldu malesef.

4. bende baya bi gitarın autocad çizimleri var
    bu siteden almıştım zaten işine yararsa yollayabilirim

5. arkadaslar tam lazım olan şeyler bundan once 3 5 cizim ile ilgili baslık acılmış ne yazıkki verilen cevaplar içler acısı bu yardımlarınız için gercekten saolun bu arada autocad cizimlerini bende buldum hocam su anda lazım olan direk jpg cizimler :(ama autocad lerede hayır demem

6. tekrar saolasin hocam les paul e basliyorum bu 2 3 gün için de hadi hayırlısı

7. Şimdiden kolay gelsin ozaman,bittiğinde fotoğraflarını eklersin foruma ;)

8. tabi eklerim hocam :) fakat birçok sorum var ya . başladıktan sonra da yarım bırakmak veya işin ortasında kalmak istemiyorum herşeyden once ne tür bir kasa yapacagıma ne yapacagıma karar veremedim :)

Bu Sayfayı Paylaş