Kampüsistan

çok yapmacık bir dizi gördüğüm kadarıyla. maaşallah öğrenci evinde her şey var. hiç o kadar lüks öğrenci evi görmedim. ayrıca kızlı erkekli kalıyorlar o da olayın başka bir gerçeküstü boyutu...
gereksiz bir dizi,Türkiye'de yapılan diğer gençlik dizileri gibi...ayrıca bu konuyu lise dizileri başlığında da tartışabilirdin bence...

hiç o kadar lüks öğrenci evi görmedim. ayrıca kızlı erkekli kalıyorlar o da olayın başka bir gerçeküstü boyutu...

belki aydın da görmemişsindir ama emin ol ki bunların hepsi var....

bunun dışında abim o dizi için çağrılmıştı gay mahmut rölüne... ama onun ilk kez ekranda görüneceği için mesleki kariyerini kötü yönde etkilemesin diye kabul etmemişti...

uff aslında etseydi parasını yerdim ne güzel.. neyse....

zaten üniversite ortamına kılım , bide utanmadan dizisini çekiyorlar benide iyice deli ediyorlar , herkez bi havalarda böyle , herifler birbirine 'abi yeaa' diye hitap ediyor, kızlar havalı havalı konuşuyor, sanki üniversiteye gelmişte bir b.k olmuş gibi, yani kampüs lafı zaten midemi bulandırıyor, kısacası tek kelimeyle nefret ediyorum, seyredenlerdende nefret ediyorum o diziyi, ayrıca bende şu an üniversiteliyim yani yaşlı biride değilim- onuda belirteyim..

okadar lüks evde kaldım...
hemde ıspartada. ama tek fark 5 sap kaldık ve siz tahmin edin.
evimizde hertürlü teknolojik alet vardı(dvd, digiturk, 2pc internet v.s.) . ısparatada vakit geçirmek ancak böle rahat oluyordu...

:)

Çok zoraki bir dizi gibi geliyor bana.Yapmacıklık var bence de..Ayrıca rahat bir üniversite hayatı tabi onların ki benimkine pek benzemiyor :) Ama farkettiğiniz gibi de diziye bayılmasam da arada bir izlemiyor değilim :)

soulatabyss demiş ki:
çok yapmacık bir dizi gördüğüm kadarıyla. maaşallah öğrenci evinde her şey var. hiç o kadar lüks öğrenci evi görmedim. ayrıca kızlı erkekli kalıyorlar o da olayın başka bir gerçeküstü boyutu...
gereksiz bir dizi,Türkiye'de yapılan diğer gençlik dizileri gibi...ayrıca bu konuyu lise dizileri başlığında da tartışabilirdin bence...

Çok yapmacık bi dizi olduğu vede evlerin aşırı lüks olması görüşüne katılıyorum laakin... kızlı erkekli kalma olayı hiçte gerçeküstü değil.. biz ünideyken karmakarışık kalırdık evde... Eve giren çıkan belli değildi.. bi vize final zamanlarında sessiz saakin olurdu... Öbür zamanlar kimin eli kimin g.tünde belli değildi... çok çok afedersin kerane gibiydi ev... var yaani bööle örnekleri... :9

sadece olumlu düşünüyorum dizi hakkında olumsuz tek bir şey söylemek istemiyorum...

Müzik seçimleri harika Deep Purple mı çalmadı? Rammstein mı çalmadı? Bob MArley geyiği mi dönmedi.. Hendrix geyiği mi dönmedi...

bunlar bana keyif veriyor..savunu falan değil ...

Yine de çoğu yerli diziden hem çekimleri, hem konusu, hem de oyuncuların arasındaki ilişkiler açısından guzel olduğunu soyleyebilirim. Bu da sonuçta bir yerli dizi, buyuğu kuçügü izliyor. Tabii ki yapımcılar dikkatli olacak bu konuda. Turk ahlak yapısına uygun birşeyler yapmak zorundalar. Yine de yatma, öpüşme, sevişme bir yerli dizisiye gore üst seviyede.

Luks bir ev, yapmacık hitaplar konusunda sizlere katılıyorum.

iğrenç. kültür sanat bölümünü böyle başlıklarla kirletmeyelim bence. işin kötüsü bu diziyi seyreden büyükler bütün üniversite gençliğinin bu dizideki gibi yaşadığını sanıyor. Yok ya öyle mis gibi evi hatunları bok buluruz.

vooN__ demiş ki:
soulatabyss demiş ki:

Çok yapmacık bi dizi olduğu vede evlerin aşırı lüks olması görüşüne katılıyorum laakin... kızlı erkekli kalma olayı hiçte gerçeküstü değil.. biz ünideyken karmakarışık kalırdık evde... Eve giren çıkan belli değildi.. bi vize final zamanlarında sessiz saakin olurdu... Öbür zamanlar kimin eli kimin g.tünde belli değildi... çok çok afedersin kerane gibiydi ev... var yaani bööle örnekleri... :9

ya elbette evde kızlı erkekli bulunuluyor,bu normal,ben de biliyorum ama bunlar evin sahipleri.anlatabiliyor muyum? hangi Türk ailesi kızının kalacağı evdeki bir başka ev sahibinin bir erkek olmasına izin verir? gerçeküstülük burada bence..tabii bu saçma,karmakarışık diziyi yanlış anlamamışsam!
lüks ev de tabi ki var ama baba parası yiyen serserilerin...bu da gerçeküstü,olağan yaşamı anlatmıyor.ne yani evde kalan üniversitelilerin geneli bu karakterde mi?

dizi beter üniversite ve öğrencileriyle ilgili çok az gerçek var parasızlık yok,gece sabahlama,deli gibi sarhoşluk,arkadaşını exten vazgeçirmeye çalışma bence üniv.dizisinden çok milletvekili oğlunun üniversite hayatı(ki o da öyle olmaz havasından geçilmezdi)yani samimiyet yok ve yapmacık

devlet üniversitelerinde okuyan öğrencilerde bu tür yaşam tarzı görmek çok zor... gerçekten yapmacık ve boş bir dizi ...

salak saçma bir dizi işte...2 dk. baktım...olmaz böyle bir dizi...sanat yönetmenine ve yönetmene sıçayım...böyle dizi olmaz...

saçma saçma saçma saçma...bu kelime o diziyi yapan yöneten o diziyi seven izleyipte izlemiyom diyenlere gitsin..böyle dizi olmaz kardeşim olamaz ev ev deil zaten tipler hippiymiş hepsinde küpe varmış zaten ona da uyuz oldum..benim küpe dalga konusu oldu bu yüzden...daha fazla yazmak istemiyom!!

Geri