Star Wars: The Clone Wars (Tv Series)

'Forum Meydanı' forumunda Crom tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Film olarak bitmiş olabilir ama Star Wars efsanesi bu sefer dizi olarak devam ediyor. Yurtdışında şu anda 14. bölüm gösterildi. 14 Şubat'ta ise Cartoon Network'ta, Türkiye sınırları içerisinde 1.bölüm gösterime girecek.

Dizi Episode 2 ve 3'ün arasında geçiyor. Bildiğiniz gibi dizinin ilk dört bölümü geçen yaz "Clone Wars" adı altında sinemalarda boy göstermişti. Şimdi ise Tv'de devam ediyor.

Dizi şimdiden torrent gibi p2p'lere düştü. 14 şubat'ı bekleyemem, bir an önce izlemeliyim diyen Star Wars fanları varsa, netten bulabilir dizinin bölümlerini.

2. Bu arada 3-4 episodlar arasında geçecek bir dizi çıkacak die duymuştum. Herhangi bir bilginiz varmı ne oldu bu dizi?

3. Evet :) Mayıs ayında başlayacak diye duymuştum. Ama yanlış duymuşta olabilirim.

4. ikumru

ikumru

49
    8
    6
    Hocam çıktı mı öyle bi dizi ben duymadım da hiç

5. O.2.

O.2.

487
    544
    4,656
    Cartoon networkte vardı bi aralar

6. ikumru

ikumru

49
    8
    6
    Clone Wars çıktı orada ama o 2-3 arasını anlatıyodu 3-4 arası anlatan bilmiyorum

7. 3 - 4 arasını anlatan star wars rebels var. Şu an ikinci sezonda disney kanalda veriliyor. Ben beğenerek izliyorum oğlumla beraber.

8. ikumru

ikumru

49
    8
    6
    Onu da kardeşim izlerken çok kısa bi gözlemleme imkanım oldu ama animasyonu çok dandik geldi hiç izleyesim gelmedi. Clone Wars'ın ilk sezonundaki animasyonlar bile ondan daha iyiydi ki sonradan da geliştirdiler baya çok daha iyi oldu.

Bu Sayfayı Paylaş