Extreme les paul XE60LPBS hakkında fikri olanları arıyoruz..

L

Lysercigasid

arkadaşlar su an epiphone les paul 100 yada standart almayı panlıyorum ancak extreme XE60LPBS nin gece mavisi beni inanılmaz tahrik etmekte.. Bu gitarı daha once kullanmış arkadaşlardan mute lar ve klavye hakkında fikirlerini rica ediyorum..

Not: bu gitarı çalan arkaşlar olduğundan artık ciddi şüphelerim var.. Hiç bir yerde tek satır adı geçmiyor aletin :?

xe45 kullanıcısıyım gayet güzel, sağlam kaliteli alet. Tonları göründügü gibi çok sert mübarek jackson:D söylenenler gibi değil extreme iyi bir marka yani. Kişilerin gözünde iyi olması için bir web sitesi falan filan olması lazımmış. Örnek olarak acepro nunda web sitesi yok ama 800 dolarlık acepro gördüm ben fabrika cıkıslı üzerine duncan manyetikleri oturtmuşlar, abanoz klavye belki bicok jaksondan daha iyi bir alet

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bu aletin üretim yeri hakkında da şüphelerim var. heryerde extreme(USA) yazıyor. Ancak bildiğim kadarıyla extreme çinde üretiliyor acaba ben mi yanlış biliyorum.

bildiğim kadarıyla extreme amerikan markası fakat fabrikası çinde. Bahsi geçen gitarı kullandım fena gitar değil dostum ama renginden öte sesi, klavyesi v.s. seni tatmin ediyorsa problem yok

Geri