Wolverine Origin

'Forum Meydanı' forumunda Rufiotrk tarafından 12 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. X-Men'ın en ünlü üyesinin gizem dolu geçmişindeki sis perdesi altı sayılık bir Marvel klasiğinde aralanıyor. Altınca sayısı Amerika'da 334.000 adet satılan bu seri www.yarattik.com/rufio adresinde. Tamamen Türkçe ve ücretsiz.
  Herkese iyi okumalar
   
 2. Wolverine Origin 2

  Herkese selamlar, Wolverine Origin'in 2. sayısı blog sayfamda yayınlandı. Takip etmek isteyenler bakabilir.
  Saygılar.
   
 3. Wolverine Posteri Yüxexes Nisan 2009 sayısında...

  [​IMG]

  Wolverine posteri Yüxexes Dergisi Nisan 2009 sayısında yer almaktadır.
   
 4. cjn

  cjn

  sonunda gambit... bakalım nasıl olucak :)
   
 5. ne zaman vizyona giricekmis turkiye bilen eden var mı heyecanla bekliyoruz :)
   
 6. Sonunda Gambit'i de görebileceğiz. :)

  hoOk,

  Sanırım 1 Mayıs'ta vizyon da. :)
   
 7. evet oyleymis bu arada cizgi filminde gambit kısa saclı degilmiydi yaw bu hamız niye uzun saclı :D
   
 8. uzun saçlı olsun. Yeter ki Gambit'i beyaz perde de görelim. :D Zira önce ki X-Men filmlerinde yoktu ve saçma bir durumdu. Çünkü benim aklıma X-Men diyince Cyclops ve Gambit geliyor. Volverine'ye kılım. :D Ama filmini izleyeceğim. :)
   
 9. sanırım orijinde varmıs soradan bisi olmus gibi olucak bu arada ben de cyclops a kıldım hatta yalan ettiler filmde :pp
   
 10. Çizgi romanlarda X-Men çetesinin lideri Cycylops'tur, ama X-Men filmlerinde maalesef Cyclops'a çok yer vermediler. Hatta 3.filmde öldürdüler direk. Bu zamana kadar okudğum hiç bir X-Men çizgi romanında Cyclops ölmemiştir. Okuyamadıklarımda öldüyse o ayrı tabii... Ayrıca ilk üç film zaten Wolverine'nin solo filmi gibi bir şeydi. Şahsen Origin'e gerek yoktu. :lol: :p
   
 11. orijinde wolverine bi yerde cocukları kurtarırken onlardan biri goze carpıyor gozune bez baglanmıs bi cocuk bilin bakalım kim :D neyse onu gecelim iyi guzelde anlamadıgım bi kac nokta var simdi orijindeki dusman gecen filme(kadın adamentiumlu olan ) gore cok cok daha ustun bisey ki sıralamaya gore orijin hikayenin basladıgı filmi anlamadım bi de o kadar bekledik gambit gambit diye en fazla 10 sahnesi vardı adamın yazık yahu =)
   

Bu Sayfayı Paylaş