Aynı anda hem mühendislik hem konservatuar okumak?

'Müzik Endüstrisi' forumunda Erdem91 tarafından 16 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. slm 11. sınıf öğrencisiyim seneye össye gircem fm bölümündeym ve istanbuldaki bi üniversitede mühendislik okumak istiyorum ayrıca konservatuarada girmek istiyorum fakat duyduğum bi bilgiye göre sadece bazı üniversitelerde hem üniversite hemde konservatuarı birlikte okuyabiliyomuşz bu üniversiteler hakkında bilgisi ola varsa lütfen söyleyeblr mi ?
   
 2. yok öyle bir şey. konservatuvarların lise devrelerine ve yarı zamanlı enstruman bölümlerine kayıt yaptırabilirsin sadece.
   
 3. öyle bir seçenek var, ama mühendislik için değil.

  açıköğretim + konservatuar.


  kesinlikle düşün taşın derim.
   
 4. bir üniversitede lisans programı okurken aynı zamanda yarı zamanlı konservatuar eğitimi alınabiliyor diye biliyorum yanlışsa düzeltilsin.
   
 5. zor zanaat :)
   
 6. arkadaşlar lise yarı zamanlı konservatuara giriş hakkında bilginz varsa geniş bi açıklama alabilrmiyim.sınavda neler uygulanıyor ne ölçülüyor ne bazda ne derecede oluyor.ben şu an 10. sınıf sonuym.bas gitar çalıyorum faka tkonservatuarda üflemeli yalı ve vurmalı çalgılar bölümleri mevcut.sınavda uygulanacak yöntem nedir vs.bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın....
   
 7. Merhaba,
  En yakın arkadasım konservatuar piyano bölümü ile tıp fakültesini bir arad götürdü. Sınavlar oldukça girip seviyesini yükseltti. O şekilde yapabilirsin.
   
 8. Belki birçoğunuz fikrime katılmayacak ama iyi bir yerde iyi bir mühendislik oku, müzigi de hobi olarak yap
   
  marcusfenix bunu beğendi.
 9. Adam postu 2009 da atmış. Muhtemelen şu an üniversiteden mezun olmuştur bile. En azından mezun olmak üzeredir.
   
  OsmanBurak bunu beğendi.
 10. Hiç dikkat etmeden yeni mesajlar kısmında görünce yazdık bir anda. En azından Konu sahibine bildirim gitmiş olsun da nasıl bir yol izlediğini bizimle paylaşsın :D
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş