Crestfallen- Screamo/Metalcore- Ankara

R

rocket_baby_doll

Gitar-Vokal: Barış Sarıgül
Gitar: Serhat Yelkenci
Bas: Arman Zenginpedük
Davul: Sühan Gökçe

Grubumuz 2007'de Ankara'da kurulmuştur. Şimdiye kadar grup 2 bestesini kaydetmiştir ve yazın sonuna doğru diğer bestelerini de kaydedip bir ep albüm çıkaracaktır. Amacımız, kendine özgü bir tarz yaratmak ve alışılmışın dışında besteler yapmaktır. Myspace sitemizde yer alan 2 bestemizi dinlemek için..

www.myspace.com/crestfallentheband

selamlar..öncelikle bestelerinizi çok beğendiğimi söylemeliyim.ama bence bi sorun var ki bu benim için sorunsa sizin içinde olmak zorunda değil,vokalin sesini biraz daha tanıyıp daha oturaklı ve cesur söylediği takdirde parçalarınız daha sağlam bir şekil alacaktır.açıkcası söylemek istediğim şu ki yanlış anlamayın her hangi bir enstrumanın ki özellikle vokalin şarkıda emanet gibi durması dinleyiciyi yorar ve zaten pek hoş birşey olmaz.saygılarımla başarılarınızın devamını diliyorum(hocam karneme hep bunu yazardı''başarılarının devamını diliyorum'' bende bana özel sanardım bebeyken,sonra bir baktım meğer hoca herkese öyle yazıyomus,hayalkırıklıgına ugramıstım..)neyse saçma bi dipnot başarılar arkadaşlar:D

Crestfallen takip ettiğim gruplardan birisi.
Sanırım kendileri öss ile boğuşmaktalar. hallettikten sonra iyi işlere mza atacaklar diye düşünüyorum.
yeni işlerini bekliyorum bende şahsen.

Stay "core" dudes.. :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
backtothefuture teşekkür ederim yorumun ve eleştirilerin için şarkıları beğendiğine sevindim takipte kal.. sevgili producer'ımız ünsal çok teşekkür ederiz sana da desteğin için, sınavdan sonra bolca iyi işe el atacağız beraber eminim buna :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ÖSS nedeniyle verdiğimiz 1 yıllık aradan sonra grubumuz ilk konserini 23 Haziran 2009'da IF Performance Hall'da verecektir. Desteğiniz ve katılımınız bizim için çok önemli
hepinizi konserimize bekliyoruz. Teşekkürler..

Geri