Rockout

Sevgili grup elemanlarım artık çalışmaları iyice hızlandırıp yeni sezona bomba gibi girelim. Ortalığı daha çok sallamak gerekiyo. Tez zamanda bir konser olur umarım...

Akınım biliyorsun malum tatil ortamları falan daha yeni yeni toplanıyoruz. En kısa zamanda olur umarım. Sende gelirsin koparız yine karşılıklı :)

Erdem gruba bikac nefesli de nefis gider aslinda. Buradan duyurmus olalim. Sax, trompet calan elemanlar var mi? Son repertuar siddetle bu ihtiyaci dogurmus vaziyette. Bizim Uraz' in arkadasini getirecegi yok, en iyisi buradan ilan vermek galiba.

En sonunda haber aldım çok sevindim Fırat. Oralarda her şey iyi gidiyodur umarım. En kısa zamanda maillarını bekliyorum dostum:D

Girayım sevgili karşı komşum selamını aldım saolasın:)

MiKRoPP demiş ki:
Erdem gruba bikac nefesli de nefis gider aslinda. Buradan duyurmus olalim. Sax, trompet calan elemanlar var mi? Son repertuar siddetle bu ihtiyaci dogurmus vaziyette. Bizim Uraz' in arkadasini getirecegi yok, en iyisi buradan ilan vermek galiba.

abicim pazar günü provaya geliyor bizim evtan.bu arada kimse yazmamış salı günü 21.30da biziz rock barda rockout sahne alıyor herkesi bekleriz efendim.iyi günler...

erdemcim çok iidi bugünkü muhabbet.. tekrar teşkür ettim... ama bu verdiin thin lizzy yi açamıyorum asf bozuk... neysa canın saolsun...
yemekleri alıp da şööle büyükce bi ekranda yayıla yayıla SRV izleme projesini de en kısa zamanda hayata geçirelim adamım...
hdn grsrz..

Alp en kısa zamanda yapalım öyle bir şeyler. Dur bakiyim arşive neler izleyebiliriz...

SRV, Jamiroquai, Queen falan filan. Açarız biraları bir de patlamış mısır alırız. Toplarızda grup elemanlarımızı koparız direk ekran başında.

Sevindim Evtan'ın gelmesine. Bir de trompetci bulursak senin deyimlinle Hard Rockout oluruz ehehe 8 kişi yav. Bu arada arkadaşlar salı günü olcak olan deneme sadece. Gelirseniz seviniriz tabi...

ohh üflemeliler falan işler ilerliyor bakıyorum! Haydi hayırlısı! Salı günü başarılar.

Erdem icq numaramı unutmuşum ve search sayfasından bulamıyorum. Bir mail falan at yada özel mesaj olarak gönder.

Alp sana da selamlar olsun; teşekkür ederim!

Arkadaşlar Yarın Biziz de olacağız umarım -bir aksilik çıkmazsa bi de biziz i bulabilirsek :)- kompile filofobi ailesi olarak. Şimdiden başarılar iyi şanslar...

Aha aha altına da yazıyorum iyi mi... Her ne kadar yanlış duyum alıp erken gelsek de, çok az kaldıysak da sizi duymaktı amacım, buna da ulaştım amma keşke daha fazla kalabilseydik ama malum otosbos falan çıkmak zorunda kaldık. Çok güzel eğlendim kendi adıma ama yok ya bana sizi kompile izlemek nasip olmayacak. Umarım biziz i fikslersiniz de bizde erken saatlerde gelip izleriz...

Sevgiler...

selamlar
dün biziz de rockout u izleme şansım olmadı, erken ayrılmak zorunda kaldım..fakat daha önceki performanslarını yakından takip ettiğim için iyi biliyorum ki rockout un gittiği yol açık.enerjileri süper, müzikten anlıyorlar.

erdem felaket bi gitaristtir...ton seçimleri her zaman çok iyidir..tona çok önem verir; bu da bi müzisyenin diğerlerinden ayrıldığı önemli bir ayrıntıdır..
basta fırat varken dinlemiştim ilk..fırat sahneye yakışıyodu bu bi gerçek ama yeni basçıları da fena diil..hatta uraz ı ilk dinediğimde konser sonuna kadar onu izledim süper ötesi çıktı...bu grupta devam etmelisin...
hakan davul çalmayı sevdiğini çok belli ediyo bu bi gerçek..:) ii de çalıyo hakkını vermek lazım..
vokaller beni tatmin etti ikisininde ses renleri hoş..ama bi de beraber söyleseler şarkıları bence süper olur, birbirlerine yakışırlar sahnede..
gelelim güneş e.. bi lafım yok ona çünkü gruptaki yeri çok önemli benim için...klavye çok önemlidir bu tür bi grupta ve güneş işini ii yapanlar arasında...fakat kendini birazdaha ön plana çıkarmalı sahnede..
BU GRUP İŞİNİ ÇOK İYİ YAPIYOR...HERKESİN DİNLEMESİ LAZIM

Mete...namı diğer Meteor ;)

Geri