Rockout

Pek sevgili ponkuş Rockout üyeleri; yine azdırdınız insanları.. Millet iğrenç limonlu biraya ve geç saate rağmen bırakmadı konserinizi.. Allah için ses sistemi daha iyi biryerlerde konser ayarlayın da daha duyarak dinleyelim sizi..

Doğru diyosun Knopfler. Bir dahaki sefere özellikle dikkat etcez.

Prova yapmadığımız için hakkaten pek iyi olmadı ses. Öyle ya da böyle sorunlarla boğuştuk durduk.

Bu arada Tolga Abi'ye sonsuz teşekkürler. Geldi dinledi ayarladı zillerini getirdi. O olmasaydı seste çok daha büyük sorunlar yaşıycaktık.

Bir dahakinde daha canavar çalcaz söz:)

Abi Evtan' da Evtan' mış valla. Herif sanki yılların Rockout elemanı gibiydi stüdyoda. Eline ağzına sağlık diyorum. Biraz kalabalık olduk ama sound' da bir o kadar eksiksiz gelmeye başladı kulağıma. Hepimize hayırlı olsun yeni format...

Başarılar...
Tanıdığım en şeker insanlardan birisi ve inatçı bir keçi: Uraz'a da ayrıca başarılar. Yaptığınız müziğin yeni ufuklar açması dileğiyle

olm erdemim çok merak ettim şimdi.. hemen bi konser ayarlayın grup üyeleri... dinleyelim saksafonla sizi... ayriyetten severim saksafonu..

hepinize kolay gelsin ve hayırlı olsun diyorum...

O zaman herkesi Cuma günleri saat 21:30' da Biziz Bar' a bekliyoruz. İlk program 08.10.2004 gecesi. Afişler asılacak en kısa zamanda her bi yere...

Grubu tanıtalım:

Gitar: Erdem
Bas: Uraz
Davul: Hakan
Saksafon & Flüt: Evtan
Klavye: Güneş
Vokaller: Cüneyt & Beren

Repertuar çılgın rock' n roll ve ruhani blues müziği ağırlıklı oluyor. Arada güzel classic rock parçaları da var. Bol bol eğlence, yıkılana kadar dans için herkesi bekliyoruz Cuma akşamı...

selam arkadaslar sizi izledim dinledim gercekten begendim biraz davulcu arkadasın calışması gerek ama bence sacma bi grubun ön grubundasınız cok begendim gercekten sizi daha gec saatlerde gormek dileğiyle

Sevgili grubum, sizi taaa buralardan bile dinledim ya (The Doors çalıyordunuz) artık ölsem de gam yemem!
Telefondan da olsa mükemmel bir ses geliyordu.
Güneş sen de titretiyordun ortalığı!
Aralığın sonuna doğru umarım canlı dinleme fırsatı da bulurum!
Ortalığı sallamaya devam. :zipla 8)

valla beğenen herkese teşekkür ederiz.müziğimiz daha da iyi olacak. çalışmalara aynen devam bu arada olm fırat beni icqya ekle de görüşelim konuşalım.özledik anasını satiim 60540408

Yorumlar için çok teşekkürler. Düşünceleriniz çok öenmli bizim için. Dahada iyi olmaya çalışcaz arkadaşlar. Gorusmek uzree :)

Geri