Rock Zamanı Her Pazar 20.30'da 107.3 Demokrat Radyo'da!

'Müzik - Genel' forumunda inflexible_rock tarafından 3 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  İzmir radyolarında gerçek rock müziğe yer veren bir radyo programı; ''Rock Zamanı''. Piyasa ruhunun kirletmediği örneklerine yer veren program her pazar 20.30 ile 22.00 saatleri arasında 107.3 Demokrat Radyo'da yayında oluyor. Şehir Rock internet dergisinin editörü Serkan Beyde'nin hazırlayıp sunduğu Rock Zamanı'nda rock'n roll'un yerli-yabancı en iyi örnekleri çalınırken, müzik piyasasından haberler ve tanıtım köşesi gibi bölümlerle de program dolu dolu geçiyor. Ayrıca ara sıra programa renk katan konuklar da oluyor. Yayını İzmir'den 107.3 fm frekansından, İzmir dışından ve yurtdışından ise www.demokratradyo.com adresine girerek ''canlı yayın'' butonuna tıklayarak dinleyebilirsiniz.

  Rock Zamanı'nda canlı yayın konuğu olmak isteyen(amatör-profesyonel fark etmez) grup ve müzisyenler bizlere [email protected] adresinden ulaşabilirler. Konuk olmak için illa müzisyen ve grupların katılımı şart değil. Müzik dışı, sanatın farklı dallarıyla uğraşan(tiyatro, edebiyat, sinema v.b..) arkadaşlar da programımızda konuk olabilirler.

  Ayrıca sizler de konuk olarak görmek istediğiniz isimleri [email protected] adresinden iletebilirsiniz. Tabi ki mümkün olduğunca İzmir'de bulunan ve yolu İzmir'e düşen isimleri sayarsanız sevinirim.

  Facebook grubuna katılıp gelişmelerden haberdar olabilirsiniz; http://www.facebook.com/group.php?gid=60503454365

  Tarih: Her Pazar
  Saat: 20.30-22.00
  Dj: Serkan Beyde
  Fm: 107.3 Demokrat Radyo İzmir
  Web: www.demokratradyo.com
   
 2. Geçen hafta Dar-ül Efkar grubu konuğum oldu. Yeni konukların duyurularını buradan takip edebilirsiniz...
   
 3. Rock Zamanı programının yeni logosu eklenildi ve program bilgileri güncellenmiştir.
   
 4. Hayırlı yayınlar Serkan =)
   
 5. Eksik olma. :wink:
   
 6. [​IMG]
  14 Haziran Pazar günü Yavuz Çetin'in ölümünün 8.yıldönümü vesilesiyle programımızı Yavuz'a ayırıp, onun için çalacağız... Haftaya tüm çalacağımız şarkılar Yavuz için özel olarak seçilecek, tabi onun bize bırakmış olduğu şarkıları da çalacağız... Ağırlıklı olarak, 70 ve 80'li yılların blues ve hard rock şarkılarından oluşacak playlist önümüzdeki hafta Rock Zamanı'nda Yavuz Çetin şarkılarıyla birlikte çalınacak. Sizler de Yavuz için çalınmasını istediğiniz şarkıları belirleyip [email protected]'a yollayabilirsiniz. Programla ilgili daha farklı önerileriniz varsa da yine aynı adrese yazıp yollayabilirsiniz.

  Tarih: 14 Haziran Pazar
  Saat: 20.30
  Fm: 107.3 İzmir Demokrat Radyo
  Web'den dinlemek için: http://www.demokratradyo.com
   
 7. 21 Haziran Pazar akşamı Paragraf grubundan Efe Akışık canlı yayın konuğum olmuştur. Yeni konuklarım netleştikçe duyurusunu buradan yapmayı ihmal etmemeye gayret edeceğim.
   

Bu Sayfayı Paylaş