Hayvan Mecmuası

'Forum Meydanı' forumunda copadam tarafından 21 Mayıs 2004 tarihinde açılan konu

1. Öküz'den sonra çizgisi hiç değişmedi ne diyelim bileklerine kuvvet

2. çok güzel söyleşilere sahip

3. Bir ara paso alıyordum.Adamı bazen sıkıyor ama çizgisini değiştirmeden devam etmesi de mutlu ediyor.

4. gerçekten içinde çok güzel roportajlar var bi de değişik konular ve yazılar insanı cezbediyor.verdiğim paraya hiç acımıyorum :)

5. çalıştığım dergi. ayrıca, dergide nelerden hoşlanmıyorsanız, değiştirilmesini istediğiniz yerler varsa bilmek isteriz...

6. Ebiiz'in çalıştığı dergi, öküzden beri takip ediyoruz. Kadrosunu gençleştirdi, iyi yaptı helal olsun. Öyle böyle değil, paldır küldür sanat dergisi, hem de aylık :)

7. kuzenimin çalıştığı dergi. :)) bende her ay almaya çalışıyorum, kaliteli bi dergi...

8. çalışmalar nası gidio?son sayıda kimlerle röportajlar var?

9. Aylık Paldır Kültür Dergisi...

10. şuna aylık desek...

11. ben adını çok duydum ama okumak pek nasip olmadı :) bi gün bakayım bi şuna :)

12. gerçekten güzel dergi, hele bulmacası ilk çıktığı zamanlar öldürüyordu, gülmekten çözemiyodum :)
    bence şiire biraz daha yer vermeli. abyss duyuyo musun?

13. bence de çok güzel bi dergi dışı parlatılmış içi boş diil, içeriği çok zengin ve farklı gerçi en son yazın almıştım değişiklikler varmı bilmiom ama tebrik ederim. ve şiir konusunda yldry'a katılıorum bide hatırladıım kadarıyla öykülere pek yer verilmiodu?

14. benim uzun süredir yazım çıkmıyor tamam bencillik yapmak istemiyorum ama birden kesilince üzüldüm. abyss bir sorabilir misin met üst ne oldu da böyle oldu?

15. ragıp duran'ın dergide ki yazıları çok güzel oluyor!

16. cok sık takıp etmesemde sevdıgım,begendıgım,anayasa hukuku hocamın aile cay bahcesı'nı cızdıgı dergı..

17. öküzden takipteyiz ama artık bu tür mecmualara pek yakınlığımız kalmadı para kazanma aracına dönüştü nitelikli derhileri bölüp para kazanmaya çalışıyoralr aptalca okuyucu kaybediyorlar bence bunun çözümün bulmalılar. ve artık fiyatlar düşmeli bu fiyata sanat yapılmaz bu kişiler bu paralarla açlıktan ölmezler.

18. ama sadece o yazarlar çalışmıyor dergi için onlarca kişinin emeği var

19. panter emel e ve metin ağabeye benden de sevgiler,saygılar...canlı hakları na biraz daha yer verilse çok çok iyi olurdu

20. Dergi ne yazık ki kapandı... Aldığım haberlere göre bunda mali düzenlemelerin etkisi varmış...