Sterling by musicman

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda plaROCK tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Bu senenin(2009) un başında olp ürünlerinin üretimi durmustu,buna en çok üzülenlerden biri de bendim,fakat bugün rastgele gezerken 2009 un başında açılmış bu alt firmayı gördüm.Anladığım kadarıyla kalite daha çok artmış fiyatlar olplere gore daha pahalı fakat kalite gerçekten musicmana çok benziyor.Özellikle ben JP50 modline göz koydum yaza kısmet artık, buyrun link price list e tıklayarak ABD fiyatlarını görebilirsiniz.
  http://www.sterlingbymusicman.com
  8O :D
   
 2. Olp gitarlar her ne kadar tip olarak güzel gözükseler bile kesinlikle berbat bir işçiliğe sahipler...Birkaç yerde denediğim OLP lerin hepsinin manyetik ve sap bağlantı noktalarında çapak gördüm...Tam berbat bi durum haa bu arada unutmadan elime olp aldığım zaman gerçekten marangoz daymışım gibi hissettim buram buram ağaç kokuyodu :D
   
 3. Ernie Ball'un forumlarından okuduğuma göre kalite çok artmış , sadece gorunum değilde seste ve rahatlıkta da dahada yaklaşmışlar,saplar daha rahatmış(kullananlara ayrıca sordum) zaten bu fiyatlardan da belli(OLP lerden daha pahalılar)
   
 4. Sterling kullanan var mı acaba ? Tavsiye eder misiniz ?
   
 5. Konuyu yeni gördüm ve ilgimi çekti eğer kullanan varsa ve memnunsa şu luke serisine bir göz atayım :)
   
 6. Sterling Axis modelini denedim, eskiden OLP de kullandım bi müddet, görünüm olarak tabi ki epeyce ilerleme kaydedilmiş ama kesinlikle normal Musicman'le asla alakası yok...
   
  yigit_ bunu beğendi.
 7. Sanırım genel olarak gitarlar güzel görünse de işçilik olarak kötüler.
   
  yigit_ bunu beğendi.
 8. Türkiye bayii var mı?Yada nereden alınır ?
   
 9. Türkiye satışı yok galiba.
   
 10. Thomann'da en son baktigimda Dimarzio manyetikli modelleri 1000euro civarindaydi. Euronun suanki durumunu dusununce o paraya ne gitarlar alinir deyip vazgecmistim almaktan :)
   
 11. OLP'nin güzel gitarları vardı. Fiyatı da uygundu en azından.
   
 12. Sterling by musicman Roy 34 kullanıyorum. Sterlingleri tavsiye ederim. Musicman'a en yakın tadı bunla alabilirsiniz.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş